Na GeForce NOW zagracie w wersje GOG gier z uniwersum Wiedźmina

Wiedźmin GOG

GeForce NOW to usługa, która ze wszystkich oferujących granie w chmurze cieszy się chyba największą popularnością, ponieważ w przeciwieństwie do chociażby Stadii od Google nie trzeba kupować osobno gier, by móc cieszyć się rozrywką na odległość.

Stań się łowcą potworów

GOG poinformowało nas, że od dziś za pośrednictwem GeForce NOW, usługi gry w chmurze NVIDIA, możemy zagrać w wersje GOG gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz wybranych gier z uniwersum Wiedźmina.

Jeśli chcesz zagłębić się w uniwersum legendarnego Wiedźmina, zostać profesjonalnym pogromcą potworów lub weteranką wojenną – królową dwóch północnych królestw, możesz to zrobić teraz na niemal każdym urządzeniu – w tym na słabo zasilanych jednostkach, laptopach Mac, Chromebookach i wielu innych, dzięki GeForce NOW.

Na GeForce NOW zagracie w wersje GOG gier z uniwersum Wiedźmina

Wszyscy posiadacze gier GOG Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona, Wiedźmin Gra Przygodowa oraz Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści mogą cieszyć się dostępem do tych gier na wszystkich swoich urządzeniach za pośrednictwem usługi GeForce NOW z pełną obsługą językową. Wreszcie, dzięki narzędziom udostępniania GeForce NOW, możemy także łatwo uwiecznić nasze najlepsze momenty rozgrywki w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, takie jak najlepsze walki z potworami, które zostaną automatycznie uchwycone dzięki funkcji NVIDIA Highlights.

Korzystaliście już z usługi GeForce NOW? Jakie są Wasze wrażenia? Dajce znac w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!