Nadchodzi dziewięć nowych telefonów od Honora

Honor

Dziewięć urządzeń to mało czy dużo? Jak wam się wydaje? Bądź co bądź, właśnie taką liczbę nowych urządzeń Honor ujrzymy w przyszłym roku. Zgłosili oni je wszystkie w EUIPO i zrobiono to przez pośrednika w Niemczech. EUIPO to Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Tak więc te kilka sztuk jest już potwierdzona i pozostaje czekać.

Modele objęte rejestracją

Niestety, nie znamy konkretnych nazw modeli. Jedyne co wiadomo, to jakby numery seryjne? Zgłoszono nazwy 10N, 20N, 30N, 40N, 50N, 20C, 30C, 40C i 50 C. W tym zestawieniu brakuje modelu 10C, który zgłoszony został już wcześniej.

Jutro czeka nas prezentacja nowego modelu Honor 10 Lite w Pekinie w Chinach. Nie wiadomo, czy poznamy na tym wydarzeniu jeszcze jakieś urządzenie. Z wymienionych modeli raczej nie ma na to szans. Zapewne trzeba będzie poczekać kilka/kilkanaście tygodni, zanim poznamy jakieś oficjalne stanowiska na temat tych modeli.

Honor

Warto wspomnieć, że Honor 10 Lite dostał już swoją reklamę do telewizji. Jest to model klasy średniej i nie za bardzo utrzymano informacje na jego temat. Wszystko to, co pojawiło, się w reklamie, zgadza się z wcześniejszymi przeciekami na jego temat. Chyba ktoś tu musi lepiej pilnować swoich informacji.

Dla marki Honor, ostatni okres jest dość udanym czasem. W trakcie dnia singla 11.11 w Chinach, było spore zainteresowanie jego telefonami. Szczególnie w sklepach takich jak JD.com czy Tmall.com, czyli jedne z najpopularniejszych sklepów w Chinach.

Święto dnia singla jak i okoliczne im dni przecen, mają spory wpływ na zainteresowanie klientów. Niedawno informowaliśmy, jakie wyniki osiągały poszczególne firmy – np. Xiaomi. Jest to okres bardzo ważny dla producentów i trzeba przyznać, że dobre wyniki Honor nie mogą dziwić. W końcu mają wszystko to, co wpływa na spore zainteresowanie.

Honor

W obu wymienionych wyżej sklepach, marce Honor udało się wyprzedzić Apple pod względem sprzedaży. W tym czasie najlepiej sprzedającym się urządzeniem był Honor Magic 2 w swojej kategorii cenowej. Czyli okolice 580/720 $, co na nasze daje nam 2200/2750 zł.

Jak myślicie, nadchodzące modele mogą mieć szansę na sukces?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!