Nadchodzi kolejny zegarek Honor. Co wiemy o modelu Watch GS Pro?

Nadchodzi kolejny zegarek Honor. Co wiemy o modelu Watch GS Pro?

Honor w swoim portfolio posiada kilka inteligentnych zegarków oraz opasek sportowych. Sprzęty te oferują całkiem niezły stosunek ceny do możliwości i nic nie wskazuje na to, aby chiński producent miał zaprzestać produkcji tego typu urządzeń. Już niedługo na rynek trafi model oznaczony jako Watch GS Pro!

Honor Watch GS Pro

Chiński producent opublikował w serwisie Weibo plakat zapowiadający premierę nowego zegarka. Wprawdzie Honor nie zdradził nam daty premiery, ale ujawnił nazwę nadchodzącej nowości. Watch GS Pro będzie posiadać okrągłą tarczę z najprawdopodobniej fizycznymi przyciskami po obu stronach. Zapewne będą one służyły do nawigowania po menu w momencie, gdy nie będziemy chcieli korzystać z dotykowego wyświetlacza. Bez wątpienia nowy smartwatch Honor będzie kolejnym sprzętem dla aktywnych użytkowników.

Nadchodzi kolejny zegarek Honor. Co wiemy o modelu Watch GS Pro?

Nie powinno zabraknąć sporej liczby trybów sportowych. Nie wiemy dokładnie na co zdecyduje się chiński producent, ale myślę, że pewniakiem jest bieg, jazda na rowerze, wspinaczka górka czy spacer. Co ze specyfikacją? Sam plakat nie zdradza nam tak naprawdę nic, ale oczywiście w sieci pojawiły się pierwsze plotki na ten temat. Według nich za wydajność odpowiedzialny będzie Kirin A1, który znalazł się wcześniej między innymi w MagicWatch 2. Nie powinno zabraknąć także certyfikatu wodoodporności, pulsometru, wyświetlania powiadomień z telefonu czy funkcji monitorowania snu.

Zobacz także: Prawdopodobna specyfikacja techniczna serii Honor V40 trafiła do sieci!

Z racji tego, że plakat ujawniający pierwsze informacje na temat modelu Watch GS Pro zostały opublikowane przez samego producenta z Państwa Środka możemy być wręcz pewni, że już w najbliższej przyszłości sprzęt ten faktycznie trafi na rynek. Bardzo możliwe, że niedługo w sieci pojawi się więcej danych dotyczących nadchodzącej nowości Honor. Czy tym razem chińska firma czymkolwiek nas zaskoczy? Miejmy taką nadzieję!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor Magic Watch 2, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Honor Watch GS Pro? Czekacie na premierę nowego inteligentnego zegarka chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!