Nadchodzi nowy tablet Honor. Nie zabraknie modemu 5G oraz obsługi Wi-Fi 6!

Nadchodzi nowy tablet Honor. Nie zabraknie modemu 5G oraz obsługi Wi-Fi 6!

Najbliższa konferencja Honor zaplanowana jest na 18 maja tego roku. To właśnie tego dnia chiński producent zaprezentuje światu między innymi zupełnie nowy tablet. Pierwsze informacje na temat Honor V6, bo to właśnie o nim mowa, pojawiły się teraz w sieci!

Tablet dla naprawdę wymagających użytkowników?

Do premiery Honora V6 zostało jeszcze trochę czasu, ale producent z Państwa Środka chce zrobić wszystko, aby podgrzać już teraz atmosferę. W sieci pojawił się plakat, który zdradza nam pierwsze informacje na ten temat. Nadchodzący wielkimi krokami tablet chińskiej formy zostanie wyposażony w modem 5G. Nadal nie wiemy, na jaką jednostkę zdecyduje się Honor, ale z racji obecności modemu nowej generacji musi być to Kirin 820, Kirin 985 lub Kirin 990. Wprawdzie plotki mówią o topowej jednostce i wydajności mogącej sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone, a co za tym idzie traktowałbym to z lekkim przymrużeniem oka.

Nadchodzi nowy tablet Honor. Nie zabraknie modemu 5G oraz obsługi Wi-Fi 6!

Co więcej Honor V6 będzie wspierać także Wi-Fi 6. To oznacza, że będziemy w stanie osiągnąć zdecydowanie większą prędkość pobierania oraz udostępniania plików, a dodatkowo sama łączność z Wi-Fi powinna być zdecydowanie bardziej stabilna. I to tak naprawdę wszystko co wiemy na temat nadchodzącego tabletu chińskiego producenta. Cała reszta specyfikacji pozostaje tajemnicą, ale bardzo możliwe, że jeszcze przed oficjalną premierą firma Honor postanowi ujawnić światu kolejne informacje na temat swojego sprzętu.

Zobacz także: Huawei P30 Pro New Edition z Usługami Google oficjalnie trafił na europejski rynek!

Jednocześnie tablety w dzisiejszych czasach nie należą do zbyt popularnych sprzętów. Smartfony otrzymują coraz to większe wyświetlacze, a co za tym idzie tablety stały się najzwyczajniej w świecie zbędne. Niemniej jednak producenci nadal tworzą tego typu sprzęty i starają się dzięki nim trafić do świadomości odbiorców. Czy Honor V6 zdobędzie większą popularność? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei MatePad Pro.

Czekacie na premierę nowego tabletu Honor? Korzystacie z tego typu urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!