Najciekawsze nowości od Electronic Arts podczas targów E3 2019!

ea logo

Targi E3 to raj dla graczy. Szczerze mówiąc po Electronic Arts nie spodziewałem się zbyt wiele i muszę przyznać, że ogromnego zaskoczenia nie było. Niemniej jednak niektóre z nadchodzących produkcji zapewne znajdą swoich fanów, którzy spędzą wiele godzin grają w te produkcje. Przyjrzyjmy się bliżej najciekawszym z nich!

Star Wars Jedi: Fallen Order

Myślę, że nowa część Gwiezdnych Wojen to coś na co czekało najwięcej graczy. Gra ta zadebiutuje 15 listopada zarówno na Xbox One, PS4 jak i PC. Rozgrywka będzie toczyć się z perspektywy trzeciej osoby. Kolejną nowością jest wykorzystanie silnika Unreal Engine 4 zamiast Source. To, według plotek, ma zapewnić 60 klatek na sekundę na Xbox One X oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K. Electronic Arts zaprezentowało podczas targów E3 kilkunastominutowy film z gry zamiast krótkiego zwiastuna. Patrząc na to nagranie nie wyczekuje z niecierpliwością premiery nowej części Gwiezdnych Wojen. Cała gra wygląda na niezwykle schematycznie, a grafika tak naprawdę nie powala na kolana. Miejmy jednak nadzieję, że EA czymś jeszcze nas zaskoczy podczas premiery.

Zobacz także: Powraca Microsoft Flight Simulator. Już wiem na co zmarnuje setki godzin!

FIFA 20

Pamiętacie jeszcze grę jaką była FIFA Street? Produkcja ta pozwalała na rozgrywanie meczy na ulicznych boiskach czy wykonywanie efektownych sztuczek w celu ominięcia przeciwników i zdobycia wymarzonego gola. Podczas targów E3 Electronic Arts poinformowało świat o trybie VOLTA Football w FIFA 20. Tak naprawdę tryb ten będzie niczym innych jak powrotem wspomnianej wcześniej FIFA Street. Do wyboru będziemy mieć sporą liczbę boisk oraz rozgrywkę 3vs3, 4vs4 oraz 5vs5. Co więcej w VOLTA ma pojawić się także zupełnie nowy tryb kariery. Premiera gry zaplanowana jest na 27 września tego roku. FIFA 20 pojawi się na PC, PS4 oraz Xbox One. Posiadacze Nintendo Switch także będą mogli zagrać w nową część kultowej produkcji, ale nie otrzymają oni trybu VOLTA.

Nowe dodatki do SIMS 4

SIMSy nigdy nie skradły mojego serca na dłużej, ale wiem, że gra ta ma ogromną liczbę fanów na całym świecie. Electronic Arts zakończyło konferencję podczas targów E3 2019 informacją o dwóch nowych dodatkach do gry. The Sims 4: Wyspiarskie życie zadebiutuje już 21 czerwca na PC i Maci, a 16 lipca na PS4 oraz Xbox One. Rozgrywka będzie odbywać się oczywiście na wyspach, gracze będą mogli stworzyć prawdziwą syrenę, budować zamki z piasku czy organizować niezapomniane imprezy. Co więcej jesienią ma pojawić się tajemniczy dodatek związany z magią, ale na tę chwilę firma nie zdradziła jakichkolwiek informacji na jego temat.

 

Która z gier zaprezentowanych przez EA najbardziej przypadła wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!