Najlepszy Nova Launcher 7 Beta już w Sklepie Play! Warto zainstalować

Nova Launcher

Nie będę kłamał – Nova Launcher to mój ulubiony launcher, z którego korzystam od chyba 8 lat. Ciężko go zastąpić i to z wielu powodów – chociażby mówię to o wielu funkcjach, lekkości działania i stabilności. Twórcy od jakiegoś czasu pracują nad Nova7, czyli kompletnie nowym launcherem. Nova Launcher 7 właśnie trafił do Sklepu Google Play!

Nova Launcher 7 Beta już w Sklepie Google Play

Jeśli korzystacie z Novy Launcher to zapewne zauważyliście, że od dawna nie było żadnej aktualizacji. Spokojnie, twórcy wcale nie odpuścili – po prostu pracowali nad kompletnie nowym launcherem. Dlaczego nowym? Otóż Nova7 została napisana od nowa i bazuje na kompletnie świeżym AOSP Launcher3. Niektórzy jednak wiedzieli o tych zmianach i instalowali sobie wersje testowe dostępne w sieci – w tym ja, bowiem z Nova Launcher 7 korzystam od kilku miesięcy.

Nova7 to ogromne zmiany wizualne – przede wszystkim nowe i lepsze animacje. Ponadto design stał się o wiele nowocześniejszy i spójny z Androidem 11 czy 12. Dodano także ikonę pogody czy rozbudowano wyszukiwarkę Nova. Dodano także wsparcie dla DuckDuckGo. Ze wszystkimi zmianami zapoznacie się >>tutaj<<.

Aby zainstalować Nova Launcher 7 Beta, należy najpierw dołączyć do programu beta. Jest to możliwe z wykorzystaniem Sklepu Google Play. Wystarczy odszukać Nova Launcher i kliknięcie Dołącz do programu beta. Można również pobrać aplikację w formie pliku .apk z >>oficjalnej strony <<.

Źródło: własne, XDA-Developers

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!