Jaki jest najlepszy sklep z hulajnogami elektrycznymi?

Hulajnoga xiaomi

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z hulajnóg elektrycznych jako codziennego, wygodnego i ekologicznego środka transportu. Istnieje wiele sklepów oferujących te świetne pojazdy, ale który ma najciekawszy zestaw cech? Sprawdziliśmy.

Branża elektromobilności jest nam bliska, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić w jakim sklepie stacjonarnym oraz online znajdziecie duży asortyment e-hulajnóg, części, akcesoriów oraz dodatkowych zalet ułatwiających zakup.

Sklepy fizyczne

W segmencie sklepów fizycznych, zdecydowanie wartym odwiedzenia salonem, z dużym wyborem i standardem ekspozycji, jest Mobiway w Gliwicach. Znajdziecie tam dużą ekspozycję modeli marek Takich jak Techlife, Xiaomi, Vset czy Tibo. Sam salon jest przestronny, a każdą hulajnogę możecie testować do woli.

Sklep Mobiway
Sklep Mobiway

Dużym atutem tej lokalizacji jest połączenie magazynu sklepu online z salonem stacjonarnym przez co na miejscu możecie kupić wszystkie produkty prezentowane również online, w tym też setki części oraz akcesoriów do wymienionych wyżej marek. Dodatkowo, możecie zostawić swoją elektryczną hulajnogę, aby załoga serwisu, na miejscu, przekazała pierwsze informację.

Sklepy internetowe

Istnieje wiele firm ze sklepami online i dużym portfolio, ale tutaj wybraliśmy 3 firmy i kierowaliśmy się takimi aspektami jak:

  1. Szerokość oferty,
  2. Wygoda w poruszaniu się w sklepie internetowym
  3. Możliwości kontaktu z klientem
  4. Wizualna subiektywna ocena jakości ofert oraz samego sklepu.

Wśród sklepów online trzecie miejsce przyznajemy firmie Electofun z Wrocławia, która w profesjonalny i rzetelny sposób prezentuje swoje e-pojazdy. Firma specjalizuje się w elektrycznych rowerach jednak jej oferta e-hulajnóg również jest naprawdę spora.

Sklep Electrofun
Sklep Electofun

Mało tego, sklep oferuje darmową dostawę od minimalnej wartości zakupu 99 złotych, a także aż 100 dni na zwrot. Istnieje również opcja czatu z doradcami.

Sklep Electrofun
Sklep Electofun

Pozycję numer 2 przyznajemy firmie 7way gdzie wybór jest naprawdę szeroki, znajdziecie tam wiele marek, części oraz akcesoriów. W ofercie znajdziecie zarówno hulajnogi elektryczne, jak i e-rowery. Strona jest przejrzysta i naprawdę prosta w obsłudze.

Sklep 7Way
Sklep 7Way

Cieszy także darmowa dostawa od minimalnej wartości zakupu 100 złotych, jak i obsługa darmowych zwrotów. Warto również wyróżnić obecność bloga, w którym to firma dodaje przeróżne, ciekawe poradniki. Kontakt jest możliwy za pośrednictwem specjalnego formularza, jak i drogami klasycznymi (telefon oraz mail).

Sklep 7Way
Sklep 7Way

Pozycję nr 1 przyznajemy firmie Mobiway. Sklepi internetowy Mobiway.pl to miejsce gdzie znajdziecie szeroką ofertę zarówno hulajnóg, jak i części oraz akcesoriów wybranych i popularnych brandów w Polsce.

Sklep MobiWay
Sklep Mobiway

Przejrzystość strony, dobry podział na kategorie oraz zintegrowany serwis sprawiają, że to tam naszym zdaniem najlepiej zrobić zakupy e-hulajnóg. Zaskakuje również dostępność mechanizmu wyszukującego części zamienne do wybranych modeli hulajnóg.

Sklep MobiWay
Sklep Mobiway

Nie można też zapomnieć o takich udogodnieniach jak darmowa dostawa od minimalnej kwoty zakupu 90 złotych oraz 30 dni na zwrot. Strona jest całkiem prosta w obsłudze. Kontakt jest możliwym z wykorzystaniem formularza, a także drogą mailową i telefoniczną.

Sklep MobiWay
Sklep Mobiway

Artykuł sponsorowany. Artykuł powstał we współpracy z firmą Mobiway.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!