Namaste Mobile to nowy operator komórkowy w Polsce

namaste mobile

Jak się okazuje, na polskim rynku wystartował nowy operator, który nazywa się Namaste Mobile. Wykorzystuje on nadajniki Plusa.

Namaste Mobile w Polsce – co oferuje?

Otóż bez większego echa w Polsce wystartował kolejny wirtualny operator komórkowy. Wykorzystuje on infrastrukturę Plusa i należy do spółki Astra-Net, która już od jakiegoś czasu oferuje nam przewodowy internet i telewizję w technologii światłowodowej. Co takiego jest nam w stanie zaoferować Namaste?

Zacznijmy od tego, że sieć jest nastawiona na oferty abonamentowe i póki co nie ma możliwości skorzystania z opcji pre-paid (tzn. “na kartę”). Taryf natomiast jest całkiem sporo, a najtańszy pakiet kosztuje tylko 9,90 zł. W tej cenie dostajemy nielimitowane rozmowy w sieci Namaste Mobile, nielimitowane minuty do sieci ASTA-NET, 10 SMS-ów oraz 2 GB transferu internetowego. Kolejne pakiety kosztują kolejno 18,90, 23,90 oraz 29,90 złotych. Warunki możecie zobaczyć poniżej.

namaste mobile
Oferta Namaste Mobile

Warto też dodać, że do każdego abonamentu doliczona jest opłata aktywacyjna 19,90 PLN. Mało tego, istnieje również opcja skorzystania z sieci 5G. Operator oferuje także opcję przeniesienia numeru.

Z pełną ofertą operatora Namaste Mobile zapoznacie się >>tutaj<<.

Źródło: Namaste Mobile, Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!