Rok aplikacji Nasza Stokrotka! Market przygotował promocje

Stokrotka
Sklep Stokrotka

Klienci lubelskiej sieci marketów mają okazję odwiedzić sklep Stokrotka. Otóż trwają promocje z okazji obchodzenia pierwszych urodzin aplikacji Nasza Stokrotka.

Nasza Stokrotka ma już rok

Rok temu wystartowała aplikacja Nasza Stokrotka, która klientom pozwala zbierać punkty chowające się pod nazwą Płatki – każde wydane 10 złotych równa się 1 płatkowi. Po zebraniu 20 płatków można wymienić je na kupon zniżkowy na wybrany produkt – lista dostępnych produktów w obniżce jest spora i zawiera zarówno napoje, słodycze, jak i chociażby chemię domową. Nie ma jednak co się dziwić, od jakiegoś czasu trwa mocny trend wypuszczania aplikacji lojalnościowych przez sklepy.

Aplikacja jest dostępna na Androida w Sklepie Google Play oraz w Apple AppStore. Jak twierdzi Stokrotka, w lutym 2023 Nasza Stokrotka była najwyżej ocenianym programem wśród ogólnopolskich sieci spożywczych. Średnia ocena w Sklepie Google Play to 4,7, a w AppStore jest to 4,8. Z aplikacji korzysta niemalże 1,5 mln osób. W porównaniu do takiej Biedronki te liczby nie są aż tak wielkie, ale pamiętajmy, że Stokrotka jest mniej popularną marką, a sklepy są skupione głównie na Lubelszczyźnie.

Stokrotka ma dla nas promocję. Od dzisiaj, to jest 2 marca, możemy otrzymać dodatkowe 5 płatków kupując dany produkt danego dnia. Chociażby w piątek (03.03) za każde wydane 19,99 PLN na wędliny na wagę i paczkowane klient otrzyma dodatkowe 5 płatków. Poniżej możecie sprawdzić szczegóły.

Stokrotka - rok
Promocja

Źródło: Stokrotka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!