NAVITEL AR280 DUAL zapewni ci jeszcze lepszą ochronę auta niż zwykły rejestrator!

NAVITEL AR280 DUAL

Nie ma co się oszukiwać, na drogach nie brakuje ludzi, którzy prawo jazdy znaleźli w Cheetosach. Sam o mały włos nie skasowałem swojego auta przez lekkomyślność innego uczestnika ruchu. Właśnie w takich sytuacjach przydaje się wideorejestrator, który jest w stanie pomóc ustalić winnego przy różnych kolizjach bądź wypadkach. NAVITEL AR280 DUAL to sprzęt, który zapewni nam pełną ochronę naszego auta.

Rejestrator, który nagrywa obraz także z tyłu

Firma NAVITEL prezentuje nowy wideorejestrator do aut. Jest to model AR280 DUAL, w zestawie którego to znajdziemy dodatkową kamerkę, także na tył. Główny rejestrator, na przód, wyposażony został w sensor optyczny GC2053 (night vision). Sprawdzi się on bardzo dobrze nie tylko w ciągu dnia, ale i w gorszych warunkach oświetleniowych. Jego kąt widzenia to 140 stopni, a materiały nagrywane są w rozdzielczości FullHD przy 30 kl/s. Filmy zapisywane są w formacie MOV na karcie pamięci microSD, której maksymalna pojemność może wynosić 64 GB.

NAVITEL AR280 DUAL

NAVITEL AR280 DUAL posiada 2-calowy ekran TFT, na którym widzimy podgląd rejestrowanego obrazu. Ponadto, wraz z tylną kamerką, która nagrywa w HD, może działać jako kamera cofania. To może nam ułatwić parkowanie w trudnych warunkach. Nie zabrakło także trybu parkingowego. Podczas gdy nasz pojazd jest zaparkowany i kamerka wyczuje uderzenie, włączy nagrywanie, dzięki czemu uwiecznimy winnego uszkodzenia naszego auta. Jest także G-Sensor, który aktywowany jest podczas uderzenia w nasze auto lub przy gwałtownym manewrze. Wtedy to zapisuje on materiał z określonego przedziału czasowego, który pomoże w dochodzeniu, kto jest winny. W zestawie znajdziemy wszystkie potrzebne akcesoria do jego montażu w naszym samochodzie, a także niezbędne dokumenty.

Jego cena wynosi 199 zł a więc jest to całkiem przystępna kwota, szczególnie, że w zestawie jest także kamerka na tył. Ponadto, kupujący otrzyma 12-miesięczną licencję na mapy NAVITEL na urządzenie mobilne z obsługą 47 krajów. Wideorejestrator to bardzo przydatne urządzenie, warto w ten sposób ochronić się przed chociażby wymuszaczami odszkodowań. Za niewielką kwotę możemy sobie bardzo pomóc, tak więc jeśli jeszcze nie posiadacie tego gadżetu w swoim samochodzie, to może jest to dobry czas na przemyślenie jego zakupu.

Jak Wam się podoba nowy wideorejestrator od NAVITEL?
Macie już w swoim samochodzie kamerkę?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!