NAVITEL prezentuje wideorejestrator z sensorem optycznym Sony STARVIS

NAVITEL prezentuje wideorejestrator z sensorem optycznym Sony STARVIS

Kolejna nowość firmy NAVITEL trafia na rynek. Model R650 NV producent zdecydował się na zastosowanie sensora Sony STARVIS z obsługą night vision. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Wideorejestrator NAVITEL został wyposażony w 2-calowy ekran służący zarówno do podglądu jak i do zmiany ustawień. Urządzenie to nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD przy 30 klatkach na sekundę, a pliki zapisywane są w formacie .MOV. Model R650 NV został wyposażony w procesor NOVATEK NT96658 oraz sensor optyczny Sony 307 i czujnik obrazu Sony STARVIS. Połączenie to ma zapewnić wyraźny i pełny szczegółów materiał zarówno w dzień jak i w nocy czy przy gorszych warunkach oświetleniowych.

NAVITEL prezentuje wideorejestrator z sensorem optycznym Sony STARVIS

NAVITEL R650 NV to kompaktowy wideorejestrator samochodowy, który dołącza do naszego regularnego portfolio jako piąte urządzenie z obsługą night vision. Jakość nagrywania w kamerkach to dla nas priorytet, stąd decyzja o wprowadzeniu modelu z zaawansowanym sensorem optycznym. Zastosowanie technologii Sony STARVIS to gwarancja wyraźnych nagrań, niezależnie od warunków atmosferycznych – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL R650 NV obsługuje karty pamięci microSD o pojemności do 256 GB. Kąt widzenia obiektywu wynosi 170°, a soczewka wykonana jest z 4-warstwowego szkła. W menu wideorejestratora może skorzystać z trzech trybów: nagrywania, aparatu i odtwarzania wideo. Czujnik G-Sensor aktywuje się w przypadku kolizji lub gwałtownego manewru. Oczywiście nie zabrakło wbudowanego trybu parkingowego, który zadziała nawet wtedy, gdy kierowcy nie będzie w samochodzie.

NAVITEL prezentuje wideorejestrator z sensorem optycznym Sony STARVIS

W zestawie z urządzeniem znajdziemy ładowarkę samochodową, uchwyt na taśmę 3M, dodatkową płytkę mocującą, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel miniUSB, ściereczkę z mikrofibry oraz licencje nawigacyjną na smartfon lub tablet z mapą Europy. NAVITEL R650 NV jest już dostępny w sieci sklepów Media Expert i w serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora wynosi 299 zł.

Korzystacie z wideorejestratorów? Co myślicie o NAVITEL R650 NV? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!