NAVITEL R450 NV – wideorejestrator z wbudowanym superkondensatorem

NAVITEL R450 NV - wideorejestrator z wbudowanym superkondensatorem

Firma NAVITEL wprowadziła do swojej oferty nowy wideorejestrator, a dokładnie model  R450  NV, który może pochwalić się sensorem Night Vision, szerokim kątem widzenia oraz odpornym na warunki atmosferyczne kondensatorem. 

Co oferuje NAVITEL R450 NV?

NAVITEL R450 NV został wyposażony w 2.35-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, który umożliwia przeglądanie wszystkich nagrań z poziomu kamery. Co ważne, producent wyposażył także urządzenie w port kamery cofania, dzięki czemu można wpiąć dodatkową kamerę z tyłu samochodu. Za działanie urządzenia odpowiada procesor GP6248. 

NAVITEL R450 NV - wideorejestrator z wbudowanym superkondensatorem

Wideorejestrator NAVITEL R450 NV został wyposażony w sensor optyczny GC2053 z obsługą Night Vision. Jak informuje sam producent, wysokiej jakości szklana optyka umożliwią rejestrację szczegółowych materiałów nawet w warunkach słabego oświetlenia. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) i w 30 klatkach na sekundę. Jak już wspomniałem, obiektyw może pochwalić się szerokim kątem widzenia, który w tym przypadku wynosi 130 stopni. 

Wszystkie nagrania trafiają na kartę microSD o pojemności do 128 GB. W tym miejscu należy jeszcze dodać, że do zestawu dołączony jest czytnik kart pamięci zasilany z gniazda USB, dzięki czemu zapewnia szybką transmisję danych z kamery na komputer. 

Producent chwali się przede wszystkim tym, że kamerka posiada wbudowany superkondensator. Podtrzymuje on przede wszystkim zasilanie urządzenia, co może być przydatne podczas wypadku, gdy zasilanie samochodu może zostać odłączone. Sam kondensator odporny jest na warunki zewnętrzne, takie jak upał czy mróz. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, charakteryzuje się on również długą żywotnością i dużą pojemnością. 

Ile kosztuje NAVITEL R450 NV?

NAVITEL R450 NV dostępny jest w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Jego cena została ustalona na 299 złotych. 


Źródło: Informacja prasowa, NAVITEL

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!