NAVITEL wprowadza do oferty SMART BOX MAX

navitel smart box

Firma NAVITEL, jeden z wiodących rozwiązań na rynku elektroniki konsumenckiej, wprowadza do sprzedaży zupełnie nowe akcesorium. SMART BOX MAX to pierwszy power bank w portfolio tego producenta, którego można używać z dosłownie każdym wideorejestratorem samochodowym.

SMART BOX MAX

Zasilacz firmy NAVITEL pełni tak naprawdę rolę banku energii, który może zasilać rejestrator lub inne urządzenia elektroniczne w momencie, gdy zapłon jest wyłączony (na przykład gdy samochód zaparkowany jest na parkingu). Akcesorium to ma także chronić akumulator pojazdu przed całkowitym rozładowaniem, kontrolując jego pozostały czas pracy i napięcie. SMART BOX MAX automatycznie wyłączy zasilanie rejestratora czy innych podpiętych urządzeń, gdy napięcie akumulatora spadnie do określonej wartości lub upłynie czas ustawiony przez samego użytkownika.

Wprowadzenie do sprzedaży adaptera SMART BOX MAX to wyjście w stronę konsumentów, którzy potrzebują dodatkowego zasilania w wideorejestratorze lub innym urządzeniu zainstalowanym w aucie. Odpowiednia konfiguracja w pojeździe umożliwi kierowcy nagranie szkody parkingowej lub próby kradzieży. Mając na uwadze atrakcyjną cenę oraz uniwersalność tego akcesorium jestem przekonany, że będzie to swego rodzaju „powerbank” dla wszystkich kamer dostępnych na rynku.

– mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Konfiguracja nowości NAVITEL odbywa się poprzez przycisk trybu pracy. SMART BOX MAX posiada następujące tryby pracy:

  • wskaźniki są wyłączone (tryb wyłączony) – kiedy klucz w stacyjce jest w pozycji LOCK, zasilanie zostanie wstrzymane;
  • wskaźnik 6h – kiedy klucz w stacyjce jest w pozycji LOCK, zasilanie zostanie wstrzymane po 6h;
  • wskaźnik 12h – kiedy klucz w stacyjce jest w pozycji LOCK, zasilanie zostanie wstrzymane po 12h;
  • wskaźnik 18h – kiedy klucz w stacyjce jest w pozycji LOCK, zasilanie zostanie wstrzymane po 18h;
  • wskaźnik 24h – kiedy klucz w stacyjce jest w pozycji LOCK, zasilanie zostanie wstrzymane po 24h;
  • 4 wskaźniki jednocześnie (dłuższe przytrzymanie przycisku trybu pracy) – tryb ciągły z ochroną przed rozładowaniem akumulatora.

Zobacz także: Chłodzi w lecie, grzeje w zimie – uchwyt na napoje od Navitel przetestowany

W zestawie sprzedażowym znajduje się samo urządzenie, a także adapter miniUSB oraz microUSB oraz dwa zapasowe bezpieczniki 2A, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Sugerowana cena NAVITEL SMART BOX w polskiej dystrybucji wynosi 99 złotych.

Co myślicie o NAVITEL SMART BOX? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!