NAVITEL wprowadza na rynek nowy wideorejestrator R600 GPS NIGHT VISION

NAVITEL wprowadza na rynek nowy wideorejestrator R600 GPS NIGHT VISION

Firma NAVITEL jest wiodącym dostawcą rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej. Teraz producent ten prezentuje światu swój nowy wideorejestrator. Model oznaczony jako R600 GPS NIGHT VISION to bezpośredni następca flagowej kamery R600. Czym zatem wyróżnia się nowość NAVITELa? Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Nowość firmy NAVITEL pozwala na nagrywanie materiałów w rozdzielczości FullHD przy 30 klatkach na sekundę. Sensor Optyczny Sony 307 z obsługą night vision ma zapewnić szczegółowe filmy zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Za stabilną pracę kamery odpowiada procesor MSTAR AIT8336, a wszystkie pliki zapisywane są na karcie pamięci (o maksymalnej pojemności 64 GB) w formacie .MOV. NAVITEL R600 GPS NIGHT VISION został wyposażony także w 2-calowy wyświetlacz wykonany w technologii TN.

NAVITEL wprowadza na rynek nowy wideorejestrator R600 GPS NIGHT VISION

Sam obiektyw oferuje kąt widzenia 170 stopni. To sprawia, że tak naprawdę nic nie umknie zamontowanemu na szybie wideorejestratorowi. Nie zabrakło także cyfrowego prędkościomierza, który w czasie rzeczywistym wyświetla aktualną prędkość obliczoną na podstawie sygnału GPS. Oczywiście do dyspozycji mamy także informacje o fotoradarach oraz o aktualnych ograniczeniach prędkości.

Zobacz także: Chłodzi w lecie, grzeje w zimie – uchwyt na napoje od Navitel przetestowany

NAVITEL R600 GPS NIGHT VISION, czyli nowe urządzenie w naszym regularnym portfolio to odpowiedź na nieustannie rosnące potrzeby rynku i współczesnego konsumenta. Sprzęt wyróżnia się na tle innych wideorejestratorów niewielkimi wymiarami, wbudowanym modułem GPS oraz informacjami o fotoradarach. Wspomniane funkcje znacznie ułatwią każdą z planowanych podróży. Jestem przekonany, że kamerka w krótkim czasie stanie się bestsellerem sprzedaży w całej Europie”– mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL wprowadza na rynek nowy wideorejestrator R600 GPS NIGHT VISION

W zestawie, oprócz samego wideorejestratora NAVITEL R600 GPS NIGHT VISION, znajdziemy także ładowarkę samochodową 12/24 V, uchwyt na taśmę 3M, dodatkową płytkę mocującą, instrukcję obsługi, licencję na smartfon lub tablet z mapą Europy oraz ściereczkę z mikrofibry. Cena urządzenia na polskim rynku została ustalona na 349 zł.

Co myślicie o NAVITEL R600 GPS NIGHT VISION? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!