NAVITEL wprowadza na rynek uchwyt na smartfon z ładowaniem bezprzewodowym. Poznajcie model SH1000 PRO!

NAVITEL wprowadza na rynek uchwyt na smartfon z ładowaniem bezprzewodowym. Poznajcie model SH1000 PRO!

Firma NAVITEL jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla kierowców. Teraz producent ten prezentuje światu zupełnie nowe akcesorium. Do sprzedaży trafia właśnie model SH1000 PRO czyli uchwyt samochodowy z wbudowanym ładowaniem indukcyjnym. Przyjrzyjmy się bliżej temu sprzętowi!

Ładowanie bezprzewodowe dostępne jest w coraz to większej liczbie smartfonów. Z tego też powodu producenci tworzą coraz to więcej ładowarek wspierających to rozwiązanie. I to zarówno tych stacjonarnych jak i samochodowych. NAVITEL SH1000 PRO to grawitacyjny uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego. Akcesorium to możemy zamontować na kratce nawiewu w aucie, korzystając z klipsu, który oczywiście jest częścią zestawu. Uchwyt automatycznie rozpoznaje telefon i automatycznie otworzy ramię, którego maksymalna szerokość wynosi 82 mm. Dodatkowo przycisk sterujący umożliwia samodzielne ustawienie tego akcesorium.

Smartfon to obecnie urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Wprowadzenie do sprzedaży uchwytu SH1000 PRO to ukłon w stronę konsumentów, którzy podczas planowania dalszych wyjazdów bądź krótkich tras w mieście potrzebują dodatkowego źródła zasilania. Nowe akcesorium w ofercie NAVITEL wyróżnia się wyglądem oraz łatwością użytkowania. Co istotne, uchwyt znajdzie zastosowanie także w smartfonach bez opcji ładowania indukcyjnego. W niedalekiej przyszłości planujemy rozbudowę portfolio o kolejne, innowacyjne gadżety dla kierowców

– opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL SH1000 PRO został wyposażony w złącze USB-C oraz szereg zabezpieczeń przez zwarciem czy przegrzaniem. Maksymalna moc ładowania indukcyjnego to 15 W. Oczywiście sprzęt ten może być wykorzystywany także jako tradycyjny uchwyt do telefonu bez wykorzystania bezprzewodowego ładowania. Dolne ramie zaciskowe zostało zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł w wygodny sposób podłączyć także tradycyjny kabel ładujący do swojego smartfona.

NAVITEL wprowadza na rynek uchwyt na smartfon z ładowaniem bezprzewodowym. Poznajcie model SH1000 PRO!

Zobacz także: Porównanie wideorejestratorów 70mai Smart Dash Cam Pro, Mio MiVue C320 i Navitel R650 Night Vision

Cena nowości NAVITELA została ustalona na poziomie 159 zł. Za kwotę tę, oprócz samego uchwytu, otrzymamy także nakrętkę mocującą, kabel USB-C oraz instrukcję obsługi czy kartę gwarancyjną. NAVITEL SH1000 PRO już teraz jest dostępny w regularnej sprzedaży w sklepach oraz w serwisie Allegro.

Co myślicie o NAVITEL SH1000 Pro? Korzystacie z tego typu akcesoriów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!