Ile będzie kosztować subskrypcja z reklamami na Netflix?

Neftlix
Netflix

W sieci pojawiły się pierwsze informacje, które mogą wskazywać, ile będzie wynosić miesięczny abonament na Netflixie dla kont z reklamami.

Za i przeciw

Informacja o planowanym wprowadzeniu reklam do serwisu streamingowego Netflix, wzbudziła ogromne kontrowersje. Część osób oburzała się, że skoro płacą za usługę streamingu, to nie chcą oglądać żadnych reklam. Druga strona oponowała, że przecież za kablówkę też się płaci, a reklamy nadal się tam pojawiają. Problematyka tego konfliktu jest trudna do opanowania, ponieważ dużo Netflix od dłuższego czasu zmaga się z falą krytyki na różnych polach ich działalności.

Ile będzie kosztować subskrypcja z reklamami na Netflix?
Źródło: Netflix

Amerykańskie ceny

Wiele osób zapomina jednak, że reklamy na Netflixie nie pojawia się we wszystkich planach taryfowych. Dlatego też serwis tworzy zupełnie nowy plan, który ma być budżetowym rozwiązaniem, mającym kosztować niewiele, a na pewno mniej niż obecny najniższy pakiet. Ile będzie dokładnie wynosić abonament? Według doniesień pomiędzy 7, a 9 dolarów. Obecny najniższy plan to koszt 9 dolarów. Trzeba jednak pamiętać, że ceny w Stanach Zjednoczonych są i tak już nieco inne niż te, w Europie. Daje to nam jednak pewne pojęcie o tym, w którą stronę chce pójść Netflix. Analizując te różnice, można założyć, że w Polsce, taki pakiet wyniesie od 25 do 30 zł.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!