Nie tylko tanie telefony? realme zabierze się także za laptopy

laptop realme

Myślę, że ponad rok temu marka realme mówiła nam w Polsce nie za wiele. Ot jakiś producent smartfonów o dziwnym wyglądzie w Indiach, aby przebić Xiaomi. Nic zaskakującego. Tymczasem okazała się być to jedna z najszybciej rosnących marek smartfonów na świecie w ostatnim czasie. Szybko porzucili oni zajmowanie się jedynie segmentem smartfonów. Chińczycy mają w swojej ofercie także akcesoria ubieralne: zegarki, słuchawki. To nie wszystko, bo są też mniej znane powerbanki, telewizory czy szczoteczka do zębów.

Laptopy realme pojawią się już niedługo

Okazuje się, że do puli urządzeń realme mają trafić niedługo także laptopy. Przewidywaną datą jest trzeci kwartał 2021 roku. Co ciekawe, teraz jednak realme przeprowadziło ankietę przez Formularze Google, w której zapytało potencjalnych klientów co najbardziej doceniają w takim urządzeniu.

Padły również pytania, ile są w stanie wydać na taki sprzęt, a także z jakiej marki laptopa korzystają obecnie. Na liście znalazły się firmy takie jak Asus, Dell czy Lenovo, ale także Xiaomi i Honor. Jeśli chcielibyście sprawdzić resztę pytań (lub nawet odpowiedzieć w ankiecie), to znajdziecie ją >>tutaj<<. Weźcie jedna pod uwagę, że została ona skierowana do mieszkańców Indii.

Laptopy realme mają nosić nazwę MeowBook. Najprawdopodobniej będą urządzeniami z raczej budżetową specyfikacją, a mam nadzieję, że budżetową ceną. Kto wie, czy realme nie będzie chciało podebrać rynku taniemu Lenovo? A może nastawią się bardziej na segment premium. O tym wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!