Niemożliwe! Gra na podstawie powieści Lema już niedługo na rynku! – poznajcie The Invincible.

Niemożliwe! Gra na podstawie powieści Lema już niedługo na rynku! - poznajcie The Invincible.

Pewnie wszystkim wam obiło się o uszy nazwisko Lem. Stanisław Lem to niezastąpiony artysta, którego powieści ujęły za serce nie jednego fana sci-fi. Zasłynął z takich tytułów jak “Astronauci”, “Eden” czy “Niezwyciężony”. Właśnie z tym ostatnim wiązać się będzie najnowsza gra produkcji studia Starward Industries.

Pierwsze przecieki..

Gra ma opowiadać historię naukowca, który wyrusza na obcą planetę “Regis 3” by odnaleźć zaginioną załogę statku. Dokładnie tak przebiega fabuła w “Niezwyciężony”, jestem ciekawa, czy Starward Industries zaskoczy nas czymś nowym, czy też całą historię gry poprowadzi tak, jak Lem swoją opowieść. Gra już w 2021 roku, o ile pandemia nie przeszkodzi w jej premierze, ma pojawić się na platformie Steam.

Niemożliwe! Gra na podstawie powieści Lema już niedługo na rynku! - poznajcie The Invincible.
Niemożliwe! Gra na podstawie powieści Lema już niedługo na rynku! - poznajcie The Invincible.

Co już wiemy?

Nie dostaliśmy niestety zbyt wielu informacji – a szkoda, bo zżera mnie ciekawość, pierwsze zdjęcia z gry wyglądają według mnie naprawdę obłędnie. Na Steamie możemy aktualnie przeczytać, że gra będzie posiadać nieliniową fabułę, którą kształtować będziemy poprzez swoje wybory, relacje oraz umiejętności perswazji. Z tego miejsca, możemy wysnuć teorię, że gra gameplayem będzie przypominała takie kultowe tytuły jak “Heavy Rain” czy też “Beyond: Two Souls”. Jedyną rzeczą, która do tej pory została ujawniona, jest podkład muzyczny. Jak dla mnie, kluczowe w takich produkcjach jest tło muzyczne, które tutaj pozytywnie mnie zaskoczyło. Co ciekawe, gra tworzona jest przez polski zespół. Wiemy, że szefem jest Marek Markuszewski, który był starszym producentem w CD Projekt Red, a reszta załogi nabywała swoje umiejętności w pracy nad Wiedźminem oraz pracy dla Reality Pump, Bloober Team czy Techlandzie.

Co sądzicie o tej grze? Szykuje się najnowszy hit gameingowy? Czy raczej coś co było zawsze?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!