Nieoficjalny render Vivo APEX 2020 trafia do sieci. Chiński producent po raz kolejny chce zaskoczyć!

vivo apex 2019
vivo APEX 2019

Pamiętacie jeszcze pierwszą generację Vivo APEX z 2018 roku? Smartfon ten był w pewnym sensie rewolucją i wiele fanów marki czeka na tegoroczny model z tej serii. Teraz w sieci pojawiły się nieoficjalne rendery tego urządzenia. Jeśli faktycznie sprzęt ten będzie tak wyglądać to może namieszać na rynku mobilnym!

Vivo APEX 2020

Na wstępnie musimy zaznaczyć, że rendery te nie zostały opublikowane przez samego producenta, a osobę znaną z publikacji przedpremierowych przecieków. Ben Gaskin najczęściej udostępnia materiały, które odnajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale nie koniecznie tak musi być w tym przypadku. Niemniej jednak jeśli faktycznie tak będzie wyglądał Vivo APEX 2020 to smartfon ten bez wątpienia znajdzie swoich fanów na całym świecie. Na froncie mamy znaleźć spory wyświetlacz, który całkowicie będzie pozbawiony ramek bocznych. Jednocześnie w ekranie nie znajdziemy jakiegokolwiek wcięcia czy dziury, a co za tym idzie bardzo możliwe, że sprzęt ten będzie korzystać z aparatu ukrytego pod wyświetlaczem. Do tej pory technologia ta nie była jeszcze doskonała, ale możliwe, że chiński producent jest już gotowy, by wprowadzić to rozwiązanie do masowej produkcji.

Nieoficjalny render Vivo APEX 2020 trafia do sieci. Chiński producent po raz kolejny chce zaskoczyć!

Jednak to nie jedyna ciekawostka. Na pleckach mamy znaleźć jedynie dwa aparaty. Jednym z nich będzie teleobiektyw oferujący 7,5-krotny zoom optyczny. Drugim oczkiem będzie aparat 48 Mpix, który będzie umiejscowiony na malutkim gimbalu. Tym samym filmy nagrywane przy pomocy Vivo APEX 2020 mogą być zdecydowanie lepsze niż w przypadku smartfonów konkurencji. Gimbal tak naprawdę zawsze da lepszy efekt niż stabilizacja optyczna lub cyfrowa.

Oczywiście nie zabraknie wsparcia dla 5G czy topowej specyfikacji. Niemniej jednak Vivo APEX 2020 może okazać się jedynie konceptem, który nigdy nie trafi na rynek. Do masowej produkcji może trafić jego odpowiednik korzystający z podobnym rozwiązać czyli model oznaczony jako NEX 2020. Kiedy możemy się spodziewać premiery? Bardzo możliwe, że jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

Na zdjęciu głównym znajduje się Vivo APEX 2019.

Co myślicie o tak wyglądającym Vivo APEX 2020? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!