Nierówności na ekranie Motoroli RAZR są czymś normalnym. Producent radzi jak dbać o urządzenie

motorola razr

Motorola RAZR spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez rynek mobilny. Oczywiście nie jest to smartfon, którego popularność przełoży się na niesamowitą sprzedaż, ale bez wątpienia wzbudza on sporo emocji. Teraz sam producent opublikował w sieci film, w którym tłumaczy jak dbać o składany smartfon!

Składane smartfony nadal nie są doskonałe?

Bez wątpienia składane smartfony to nadal coś nowego i jednocześnie wzbudzającego wiele emocji. Zapewne większość z was pamięta problemy z Samsung Galaxy Foldem. Sprzęt ten trafił na rynek zbyt szybko i nie był odpowiednio przetestowany. Co za tym idzie okazało się, że uszkodzenie ekranu po jednym dniu w sprzęcie za prawie 10000 zł nie jest przypadkiem i koreański gigant był zmuszony przełożyć datę rozpoczęcia sprzedaży. Oczywiście teraz smartfon ten można już kupić, ale to pokazało jak niedoskonałą technologią są składane wyświetlacze.

Teraz, niedługo po premierze Motoroli RAZR, firma postanowiła opublikować oficjalny film mówiący użytkownikom jak dbać o ten sprzęt. Producent zwraca uwagę na to, aby zawsze składać telefon przed schowaniem go do kieszeni czy torby, nie korzystać z folii ochronnych, a jakiekolwiek ślady wilgoci usuwać suchą ściereczką. I prawdę mówiąc tego typu działania wydają się czymś oczywistym, ale Motorola chce, aby użytkownicy byli świadomi, że korzystają z nowych rozwiązań, które nadal nie są doskonałe.

Zobacz także: Motorola RAZR może już niedługo trafić na rynek w wersji z 5G

Bez wątpienia wiele emocji może wywołać informacja mówiąca, że na ekranie mogą pojawić się nierówności. Jednak w przypadku składanych wyświetlaczy póki co nie da się tego uniknąć. Wprawdzie nadal nie korzystałem z Motoroli RAZR, ale w przypadku Galaxy Folda linia gięcia była wyczuwalna, ale jednocześnie nie przeszkadzała w normalnym użytkowaniu. Bardzo możliwe, że musi minąć jeszcze trochę czasu zanim składane smartfony będą dopracowane do perfekcji.

Co myślicie o Motoroli RAZR i składanych smartfonach? Czy waszym zdaniem technologia ta ma sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!