Ninebot ES2 – elektryczna hulajnoga dla wymagających

Hulajnogi elektryczne w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma dnia, o ile jest ładna pogoda, żebym w drodze do pracy nie widział przynajmniej jednej osoby jadącej na elektryku. Z tego też powodu przygotowaliśmy dla Was recenzję hulajnogi Segway Ninebot ES2!

Specyfikacja Ninebot ES2

 • Waga: 12,5 kg
 • Materiał: stop aluminium
 • Prędkość maksymalna: 25 km/h
 • Zasięg (teoria): 25 km
 • Moc silnika: 300 W
 • Pojemność baterii: 187 Wh z możliwością dołożenia dodatkowej baterii
 • Czas ładowania: 3,5 godziny
 • Maksymalne nachylenie, które może pokonać hulajnoga: 10°
 • Wbudowany wyświetlacz: Tak
 • Klasa wodoodporności: IP54
 • Hamulce: z tyłu w błotniku, z przodu E-ABS
 • Amortyzatory: przód i tył
 • Maksymalne obciążenie: 100 kg
 • Cena w Polsce: 2499 zł w sklepie x-kom

Krótko o elektrycznej hulajnodze Ninebot ES2

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów tego typu. Jedne są lepszej jakości, inne gorszej. Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot ES2 zdecydowanie znajduje się w tej pierwszej kategorii. Jest to jedno z lżejszych urządzeń tego typu, które dodatkowo nie boryka się z problemami dziurawiących się opon (ma pełne koła), jednocześnie nie przenosząc mocno wibracji z jazdy na użytkownika dzięki wbudowanym amortyzatorom.

ninebot es2

Ninebot ES2 ma wbudowany w kierownicę wyświetlacz, który pokazuje aktualną prędkość jazdy, stan naładowania baterii oraz uruchomiony tryb jazdy. Maksymalna prędkość wynosi 25 km/h, więc poruszanie się po mieście może być naprawdę sprawne, a dojazd do pracy niekoniecznie musi się dłużyć. Sprzęt jest przygotowany z myślą o osobach młodych (w teorii 14+), więc nie oferuje ogromnego przyspieszenia, a spokojny i równomierny start.

ninebot es2 silnik

Za hamowanie odpowiedzialny jest główny hamulec elektroniczny e-ABS w przednim kole. W awaryjnych sytuacjach wspierać go możemy dodatkowym hamulcem znajdującym się w błotniku. Szkoda, że producent nie pokusił się o hamulec tarczowy, ale i tak nie jest najgorzej.

ninebot es2 tylne koło

Bateria Ninebot ES2 znajduje się w kierownicy i w teorii pozwala na przejechanie około 25 km, jednak przy wadze 100 kg i dość intensywnej jeździe na trybie sport realnie przejeżdża się około 14-15 km. Oczywiście tutaj wszystko zależy od stylu jazdy oraz wagi użytkownika (na pewno są osoby, które wykręcają wyniki lepsze niż deklaruje producent). Ale! Ninebot ES2 może w łatwy sposób zostać rozbudowany o dodatkową baterię, która teoretycznie powinna zwiększyć zasięg o 20 km, a której montaż jest banalny (przykręca się ją do kierownicy i wpina do przygotowanego złącza).

ninebot es2 dodatkowa bateria

Więcej informacji i wrażeń z jazdy hulajnogą elektryczną Segway Ninebot ES2 zobaczycie w materiale wideo, który znaleźć możecie na początku tego wpisu oraz na naszym kanale YT.

Zamów hulajnogę elektryczną Ninebot ES2 w sklepie x-kom
PRZEGLĄD RECENZJI
Jakość wykonania
7
Zasięg
7
Czas ładowania
8
Maksymalna prędkość i przyspieszenie
6
Przyjemność z jazdy
9
Stosunek ceny do jakości
7
Poprzedni artykułNowe informacje na temat Samsung Galaxy Tab S6 trafiają do sieci
Następny artykułSony pracuje nad smartfonem z ekranem o rozdzielczości 5K?
Redaktor naczelny interesujący się nowymi technologiami i dbający o to, by strona działała jak najlepiej (w końcu absolwent Informatyki na PWr). Od chwili gdy poznał co to Aliexpress, ciężko odciągnąć go od sprawdzania chińskich (i nie tylko) nowości. Zapalony gadżetomaniak, pełen energii i zapału do pracy i rozwijania wszystkiego, co internetowe.