Ninebot szykuje się na CES 2020!

ninebot es2

Ninebot to chiński startup, który zasłynął z produkcji osobistych pojazdów elektrycznych. W swojej gamie firma ta posiada sprzęty takie jak hulajnogi bądź deski zasilane prądem, ale nie tylko. Ninebot sprzedaje również bardziej nietuzinkowe rzeczy, na przykład elektryczne wrotki, na których musimy balansować by jeździć. Chińskie przedsiębiorstwo ogłosiło, że pojawi się na nadchodzących targach CES w Las Vegas.

Segway-Ninebot pokaże kilka nowości na targach CES 2020!

Firma udostępniła plakat-zaproszenie, reklamujące ich obecność na wcześniej wspomnianym wydarzeniu. Możemy z niego wywnioskować, że Ninebot pokaże cały przekrój urządzeń, w tym kilka nowości. Ludzie odwiedzający targi w Las Vegas będą mogli zapoznać się również ze sprzętami, które już są obecne na rynku, takimi jak hulajnoga ES2, której recenzje wideo znajdziecie na końcu tego wpisu. Ciekawostką może być również elektryczny gokart, którego nie powinno zabraknąć w strefie tego producenta. 

segway ninebot ces 2020

Firma Ninebot kilka lat temu wchłonęła markę Segway, z którą teraz wspólnie pracuje nad pojazdami osobistymi. Segway zasłynął z dwukołowych jeździków, które są przez nich produkowane od wielu lat. Fuzja ta pomogła zaistnieć Ninebotowi na rynku globalnym, bo dawniej byli znani bardziej w Chinach. Warto dodać, że w pewnym momencie ich działalności, wsparło ich Xiaomi, które wykorzystało pomoc tej firmy przy konstruowaniu swoich hulajnóg i innych pojazdów osobistych.

Zobacz też: Xiaomi wprowadziło do swojej oferty elektryczne wrotki, które w zeszłym roku pokazał Ninebot

Targi CES w Las Vegas ruszają już niebawem, albowiem 7 stycznia przyszłego roku. Mają one trwać do 10 stycznia, więc każdy zainteresowany powinien zdążyć się zapoznać z rzeczami od opisywanej tutaj firmy i nie tylko. Na pewno będzie można tam spotkać jakieś interesujące nowości. Nie zabraknie tam również naszej reprezentacji, więc możecie liczyć na jakąś relację z tego wydarzenia w naszych kanałach medialnych. 

Zachęcam was do obejrzenia recenzji hulajnogi Segway Ninebot ES2 na naszym kanale YouTube. Zapraszam również do komentowania wpisu – jak myślicie, co nowego pokaże nam Segawy-Ninebot?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!