Nintendo Switch kupione – ale w co grać?

Nintendo Switch kupione - ale w co grać?

Nintendo Switch zdecydowanie jest konsolą przy której spędzam teraz najwięcej czasu. Ogromna ilość godzin przegrana w kultowe tytuły, ale co z kosztami? Przychodzę dzisiaj do was z kilkoma grami, które cenowo nie przekroczą 120zł, a razem ze znajomymi będziecie mieli ubaw na wiele godzin. Uwaga, mogą latać krzesła!

Jak gry na Nintendo Switch, to jakie?

Przedstawię wam kilka według mnie przyjemnych tytułów, które nie wyczyszczą doszczętnie waszego portfela. Wszystkie gry z listy są grane przeze mnie dość często, także jakby co, zapraszam na spotkanie w wirtualnym świecie Nintendo. Bez zbędnego przeciągania, możemy zaczynać!

  • Unravel Two – koszt bez promocji wynosi około 97.00zł, ja osobiście dorwałam ją na promocji za 28.00zł (często jest przeceniana)
Nintendo Switch kupione - ale w co grać?

Jeden z pierwszych tytułów jakie nabyłam na swoją konsole. Grając w tą wspaniałą platformówkę wcielamy się w postać Yarna – włóczki, przeżywającą masę przygód i napotykającą po drodze wiele przeszkód. Gra posiada magiczną i klimatyczną kreskę, świat w tle wygląda malowniczo, a sam gameplay opowiada przepiękną historię. Unravel to zdecydowanie gra opierająca się na współpracy, odrobinie logicznego myślenia i sporej dbałości o ilość wykorzystywanej włóczki. Każdy koniecznie musi spróbować gry w to cudo.

  • Overcooked – Cenowo wychodzi około 115zł, ja nabyłam ją na promocji za 27zł(łowca okazji ze mnie – a promocja nadal trwa)
Nintendo Switch kupione - ale w co grać?

Zdecydowanie jedna z lepszych gier na imprezę – pod warunkiem, że masz dużą cierpliwość. Budzicie się w środku apokalipsy jedzenia zombie a żeby pomóc uratować świat, musicie nakarmić wielkiego potwora spaghetti. Wielki król cebulak przenosi was w czasie o kilka lat wstecz, żebyście wraz ze znajomymi nauczyli się perfekcyjnej obsługi kuchni w różnych warunkach. No właśnie – w różnych, niełatwych warunkach – kuchnie jeżdżące na ciężarówkach, masa przeszkadzajek, skakanie po tratwach by dostać się do gara z zupą to właśnie Overcooked. Jesteś gotowy nakarmić monstrum spaghetti i zapobiec apokalipsie?

  • Rayman Legends – Koszt około 90zł.
Nintendo Switch kupione - ale w co grać?

Kultowa gra, która moje serce podbiła już w poprzednich edycjach na PlayStation 3. Nowe postacie, bosy i tryby gry jak i również stare poziomy z Origins to właśnie Rayman Legends. Gra za niedużą cenę a zapewni ubaw na wiele godzin. Ja osobiście nie mogę grać w nią ze znajomymi, bo odrazu lecą krzesła po pokoju i bitki w grze. Po co grać normalnie, lepiej sprawdzić kto szybciej kogo zrzuci z klifu.

  • Brawlhalla – uwaga, darmowa gra!
Nintendo Switch kupione - ale w co grać?

Jeżeli szukasz gry podobnej do Super Smash Brossa to dobrze trafiłeś. Bijatyka o przyjemnej malowniczej kresce o mechanizmie działania podobnym do jej wiele droższego odpowiednika. Gra daje dostęp do sporej ilości trybów oraz nietuzinkowych postaci. Do wyboru są tacy bohaterowie jak np. sam Rayman w swojej osobie! Przyjemny tytuł do gry na imprezach, chociaż ostrzegam, możesz skończyć imprezę bez przyjaciół – nikt nie lubi przegrywać.

Mam nadzieje, że zainteresuje was któryś z tytułów. A wy jakie gry z niższej półki cenowej polecacie na Nintendo Switch?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!