Nintendo Switch Online dodaje gry z Game Boy i wersji Advance

Nintendo Switch Online dodaje gry z Game Boy i wersji Advance

Już od dzisiaj w katalogu gier dostępnych w Nintendo Online pojawia się kultowe tytuły znane z Game Boy i Game Boy Advance.

Game Boy i Game Boy Color

Odrobina nostalgii zawita do świata wszystkich fanów gier, którzy mają wykupiony dostęp do usługi Nintendo Switch Online. Wreszcie pojawią się tytuły znane z Game Boya i wersji Color oraz Advance. Fani długo musieli czekać na ten moment, co nie ułatwiał fakt, że wiele spośród tych gier do dzisiaj nie doczekało się żadnej wersji na inne platformy. Nintendo od dłuższego czasu zapowiadało, że ma zamiar zmienić ten stan rzeczy, ale trwało to już tak długo, że duża część osób albo przestała w to wierzyć lub zapomniała. Pamięć mogą sobie odświeżyć, grając w: Tetris, Super Mario Land 2: Six Golden Coins, The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX, Gargoyle’s Quest, Game & Watch Gallery 3, Alone in the Dark: The New Nightmare, Metroid 2: Return of Samus, Wario Land 3oraz Kirby’s Dream Land. Te tytuły pochodzą z Game Boy I Game Boy Color i będą dostępne dla wszystkich osób korzystających z Nintendo Switch Online.

Game Boy Advance

Jeśli macie ochotę przypomnieć sobie takie gry, jak: Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3, Mario Kart Super Circuit, Mario & Luigi: Superstar Saga, The Legend of Zelda: The Minish Cap, WarioWare Inc.: Mega Microgames!I Kuru Kuru Kururin, wówczas będziecie potrzebować dostępu do Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Czy warto? Zdecydowanie, ponieważ Nintendo już zapowiada, że niebawem pojawia się największe hity z Game Boy, właśnie w tym pakiecie.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!