Nothing Phone 1 z aktualizacją! Również w Polsce

Nothing Phone 1
Nothing Phone 1

Użytkownicy Nothing Phone 1 dostali kolejną aktualizację oprogramowania, tym razem oznaczoną jako 1.5.6. Jednakże lista zmian jest dokładnie taka sama jak w 1.5.5. O co chodzi?

Nothing OS 1.5.6 dla Nothing Phone 1

Nothing Phone (1) otrzymał update do Nothing OS 1.5.5 dosyć niedawno. Szybko po tej aktualizacji pojawiła się kolejna aktualizacja 1.5.6. Sam z opisem na łamach ROOTBLOGa czekałem na wypust w Polsce, ponieważ chciałem zobaczyć czy faktycznie lista zmian się nie zmieni. O co chodzi? Otóż changelog uaktualnienia 1.5.6 jest dokładnie taki sam jak w przypadku 1.5.5.

Aktualizacja do 1.5.6
Aktualizacja do 1.5.6

Waga aktualizacji do 1.5.6 to 54,44 MB i prawdopodobnie jest to hotfix, czyli update, który ma jak najszybciej naprawić pewien problem. Nie ma pewności o co dokładnie chodzi, ale, według mnie, Nothing OS 1.5.5 wcale nie naprawiał błędu, który miał naprawić. Chodzi o problemy z zapisem zdjęć. Zdarzało się tak, że pomimo zrobienia zdjęcia, to nie zapisywało się. Było to naprawdę irytujące.

Po aktualizacji do 1.5.6 zauważyłem, że zdjęcia (i chyba też screenshoty ale tutaj pewności nie mam) jakby zapisują się szybciej, co technicznie może pomóc w ominięciu tego problemu. Aktualizacja powinna być dostępna także i dla polskich użytkowników Nothing Phone (1).

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!