Nothing Phone (3) ujawnia szczegóły na temat ceny i daty premiery!

Nothing Phone (2) (fot. Nothing)
Nothing Phone (2) (fot. producenta)

Do sieci wyciekły właśnie nowe informacje na temat daty premiery oraz potencjalnej ceny nadchodzącego Nothing Phone (3), który ma być bezpośrednim następcą superśredniak. Zobaczcie sami, co już wiadomo na temat wspomnianego modelu. 

Co wiemy o Nothing Phone (3)?

Z ostatnich przecieków  wynika, że Nothing Phone (3) wyposażony zostanie w procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, który wykonany jest w 4-nm procesie technologicznym i składa się z jednego rdzenia Cortex-X4 o taktowaniu 3.0 GHz, czterech rdzeni Cortex-A720 o taktowaniu 2.8 GHz, trzech rdzeni Cortex-A520 o taktowaniu 2.0 GHz oraz układu graficznego Adreno 725. Ten sam procesor znalazł się m.in. w Redmi Turbo 3, iQOO Z9 Turbo oraz Motoroli edge 50 ultra

W smartfonie nie zabraknie oczywiście transparentnych plecków z modułem Gyph, czyli oświetleniem LED, które można dostosowywać w różny sposób, np. przypisując je do powiadomień. Jeśli chodzi o aparaty, to nieoficjalnie mówi się o zastosowaniu aparatu głównego z matrycą Sony LYT, ale najpewniej nie będzie to flagowy sensor LYT-900. Nie zabraknie też najpewniej obiektywu ultraszerokokątnego, który pojawiał się w poprzednich modelach marki. 

Nothing Phone (2) (fot. Nothing)
Nothing Phone (2) (fot. producenta)

Na wyposażeniu Nothing Phone (3) nie zabraknie też dużego wyświetlacza AMOLED oraz najnowszego Androida z autorską nakładką producenta i zapewnionymi trzema dużymi aktualizacjami systemu i czteroletnim wsparciem zabezpieczeń. 

Jak podaje serwis źródłowy, Nothing Phone (3) trafić może na rynek pod koniec czerwca lub na początku lipca. Jego prawdopodobna cena wynosić ma pomiędzy 40000 rupii indyjskich (~1940 złotych), a 45000 rupii indyjskich (~2180 złotych). Smartfon w pierwszej kolejności zadebiutuje na indyjskim rynku, a w późniejszym czasie pojawi się także na innych rynkach. 

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!