Tradycyjnie: Nova Launcher Prime do kupienia za 1,79 PLN

Tradycyjnie: Nova Launcher Prime do kupienia za 1,79 PLN

Nova Launcher to popularny (a nawet możliwe, że najpopularniejszy) launcher na Androida. Jest on ceniony za szybkość działania, przejrzystość, stabilność oraz mnogość konfiguracji. Jego płatna wersja – Prime – dodaje nam kilka ciekawych możliwości, jednak kosztuje aż 24 złote. Zazwyczaj podczas Świąt Bożego Narodzenia twórcy przygotowują specjalną promocję. Nie inaczej jest teraz.

Większości użytkowników Androida nie trzeba przedstawiać Nova Launcher. Jest to niezwykle popularny i świetny launcher. Korzystam z niego od około sześciu lat i ani razu mnie nie zawiódł. Jest on świetnym zamiennikiem dla tradycyjnego, wbudowanego launchera na niemalże każdym urządzeniu. Wersja premium, tutaj nazwana Prime, wnosi kilka dodatkowych funkcji, chociażby możliwość zaprogramowania kilku gestów, na przykład podwójne tapnięcie w pulpit wywołuje u mnie dodawanie nowego zadania w aplikacji Todoist lub TickTick (zależy z czego korzystam).

NOVA LAUNCHER PRIME W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI

Sukcesywnie od kilku lat TeslaCoil Software przygotowuje świetną promocję, dzięki której Nova Launcher Prime możemy nabyć za ułamek ceny. Nie inaczej jest teraz, bowiem produkt ten możemy nabyć za 7% regularnej ceny, czyli dokładnie za 1,79 PLN! Nova Launcher Prime to przede wszystkim programowanie dodatkowych gestów, tworzenie grup w szufladzie aplikacji, ukrywanie niechcianych programów i wiele innych dodatków.

Nova

>>Kliknij tutaj<< aby kupić Nova Launcher Prime.

Uwaga: Nova Launcher Prime jest tylko dodatkiem do aplikacji Nova Launcher i do poprawnego działania należy zainstalować wersję darmową usługi.

Tak jak wspomniałem wcześniej, z Nova Launcher korzystam gdzieś od 6 lat, a od około 4 lat mam wersję Prime. Launcher ten cenię sobie za szybkość działania, stabilność oraz ogromne możliwości modyfikacji. Bardzo lubię korzystać z gestów, jak i przesuwanego docku aplikacji. Mój ekran główny możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu.

Korzystacie z Nova Launcher? Swoimi ekranami głównymi podzielcie się w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!