Nowa aplikacja Biedronka już jest! Warto ją zainstalować

biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce, gdzie zakupy codziennie robią miliony Polaków. Do tej pory, w przeciwieństwie do konkurencji, Biedronka nie miała porządnej aplikacji, ale zmieniło się to z dzisiejszym dniem.

Nowa aplikacja Biedronka przyciągnie rzesze klientów!

Nowa aplikacja Biedronka działa od 30 maja. Można ją pobrać na telefony z systemem Android ze Sklepu Google lub na iPhone’y z App Store. Apka szybko stała się nam nr 2 w kategorii Zakupy.

Po pobraniu aplikacji Biedronki trzeba się zalogować. Zrobimy to wpisując dane podane przy rejestracji karty Moja Biedronka lub zakładając nowe konto. Mogę Wam już powiedzieć, że na tym etapie poszło u mnie coś nie tak, bo dostałem przez SMS dwa kody do logowania od różnych nadawców, z czego jeden był nieprawidłowy. Z pewnością takie rzeczy zostaną jeszcze naprawione. Później w aplikacji wybieramy sklep Biedronka, w którym najczęściej robimy zakupy.

Nowa aplikacja Biedronka już jest! Warto ją zainstalować

W aplikacji znalazło się sporo funkcjonalności, które przyciągną klientów:

Karta Moja Biedronka

Zamiast nosić kartę lub podawać numer telefonu przy kasie wystarczy uruchomić aplikację i wcisnąć znajdującą się na dole ekranu ikonę biedronki.

Skaner cen

W mojej opinii w Biedronce produkty często mają cenę umieszczoną zupełnie w innym miejscu lub w ogóle niemożliwą do znalezienia. Skaner w aplikacji oszczędzi nam więc chodzenia do urządzenia w sklepie i czekania w kolejce na zeskanowanie.

Płatność BLIK bez kodu

Można je aktywować od razu w aplikacji lub w sklepie. To nowa koncepcja fintechowa, będąca efektem synergii Tpay i Pekao S.A. Połączenie sił polskiego operatora płatności i jednej z największych polskich instytucji finansowych, znacząco zwiększy komfort robienia zakupów przez klientów Biedronki.

Historia transakcji i dopasowane promocje

W aplikacji znajdziemy zbiór obowiązujących promocji, są też aktualne gazetki promocyjne, ale to nie wszystko, bo codziennie mamy dostęp do innej promocji tylko dla nas, która pojawi się po potrząśnięciu telefonem. Biedronka pokaże nam też historię transakcji zrealizowanych z naszą kartą.

Z pewnością uruchomienie nowej aplikacji przyciągnie jeszcze większą liczbę klientów. Znalazły się w niej bardzo przydatne funkcje, a Biedronka wreszcie nie odstaje pod tym aspektem od konkurencji.

Źródło: własne, komputronik.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!