Nowa hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot trafia na rynek

Nowa hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot trafia na rynek

Hulajnogi elektryczne to sprzęt, który cieszy się coraz to większą popularnością na całym świecie. Segway-Ninebot w swojej ofercie posiada naprawdę sporo urządzeń tego typu, ale to nie oznacza, że producent ten zamierza zwolnić tempo. Na rynek trafiają kolejne modele pojazdów elektrycznych!

Ninebot Air T15 jeszcze przed CES 2020

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Segway-Ninebot zaprezentuje nowe modele hulajnóg dopiero podczas konferencji na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas. Nic bardziej mylnego! Już teraz zdradzono szczegóły na temat nowych urządzeń. Pierwszym z nich jest elektryczna hulajnoga o nazwie Ninebot Air T15. Sprzęt ten został wyceniony na 699 dolarów czyli około 2660 zł. Co otrzymamy w tej cenie? Hulajnoga elektryczna została wyposażona w silnik o mocy 300 W, który pozwala na osiągnięcie maksymalnie 20 km/h. Co więcej pojazd ten bez jakichkolwiek problemów powinien poradzić sobie z nachyleniem wynoszącym nawet 15 procent. Nie zabrakło także wsparcia dla odzyskiwania energii podczas hamowania, a zasięg Ninebot Air T15 ma wynieść około 15 km.

Nowa hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot trafia na rynek

Ciekawostką jest to, że według zapewnień producenta hulajnoga ma automatycznie dobierać prędkość do stanu nawierzchni drogi, po której aktualnie się poruszamy. Tym samym nie będziemy korzystać z tradycyjnej manetki gazu, a jedynie z hamulca, który pozwoli zmniejszyć prędkość lub się zatrzymać. Trzeba przyznać, że brzmi to ciekawie, ale jednocześnie wydaje mi się, że wygodniejsza może okazać się manetka oraz pełna kontrola nad prędkością, z którą się poruszamy. Ninebot Air T15 waży niecałe 10 kg, a składanie ma odbywać się automatycznie po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Zobacz także: Ninebot szykuje się na CES 2020!

To jednak nie jedyne nowości. Segway-Ninebot pokazał światu także model trójkołowy oznaczony jako T60, ale więcej informacji na jego temat poznamy dopiero podczas konferencji mającej odbyć się na nadchodzących wielkimi krokami targach CES 2020 w Las Vegas. Wtedy też powinniśmy dowiedzieć się w jakich krajach będzie dostępny model Air T15. Bez wątpienia nie jest to produkt rewolucyjny, ale jednocześnie łatwość przenoszenia tego urządzenia może sprawić, że znajdą się osoby zainteresowane jego kupnem.

Co myślicie o Segway-Ninebot Air T15? Korzystacie z hulajnóg lub innych pojazdów elektrycznych? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!