Nowa kamera do monitoringu od Realme!

Nowa kamera do monitoringu od Realme!

Już niedługo nie będziemy musieli martwić się o skarby trzymane w domu, firma Realme wypuszcza na rynek swoją kamerę do monitoringu, która z pewnością zapewni nam spokój ducha przy dłuższym pozostawianiu domu bez opieki.

Kiedy, co i jak?

Firma ogłosiła, że za niedługo na rynek wyjdzie sporo nowości. Jedne z wielu rzeczy, które zaprezentuje nam Relame już w październiku to Realme Buds Wireless Pro i Realme Buds Air Pro. Potwierdzono również, że dokładnie 7 października wyjdzie pierwsza tej firmy kamera do monitoringu.

Nowa kamera do monitoringu od Realme!

Kamera bezpieczeństwa Realme Smart Cam.

Skąd wiemy o kamerze? Otóż firma na swojej stronie opublikowała baner ukazujący najnowszy sprzęt do monitoringu oraz datę jego premiery. Która tak jak pisałam wyżej, planowana jest na 7 października 2020 roku. Niestety reklama pojawiła się tylko w witrynie indyjskiej, na ten moment w innych nie jest o niej nic mówione. Możemy oczywiście liczyć na to, że sprzedaż kamery nie ograniczy się tylko na ten jeden region, lecz do innych dojdzie w innym czasie.

Nowa kamera do monitoringu od Realme!

To co wiadomo i co powinieneś wiedzieć.

Realme Smart Cam posiada biały korpus z poliwęglanu, który osadzony jest na okrągłej podstawie. Dzięki niej, kamera będzie mogła obracać się o 360 stopni, a więc uchwyci wszystko, co dla nas ważne. Na nieszczęście, na fotografii nie widać jak zasilana jest kamera, lecz mamy nadzieję, że posiada ona wbudowany akumulator. Okablowanie utrudniło by dosyć sporo montaż kamery w dogodnym dla nas miejscu. Nie znamy dokładnych szczegółów jakie funkcje będzie posiadać kamera, jednak powinna ona mieć noktowizor, wykrywanie ruchu oraz obsługę rozszerzenia pamięci. Cena kamery niestety nadal nie jest nam znana.

Jeśli kamera będzie w przystępnej cenie, zamierzacie zabezpieczyć nią dom?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!