Nowa, większa promocja z aplikacją Orlen Vitay na wakacje

Nowa, większa promocja z aplikacją Orlen Vitay na wakacje

Wydaje się, że obniżanie cen paliw na wakacje staje się tradycją. Sieci paliwowe znowu ruszają z obniżkami. Wśród nich swoją promocję uruchamia Orlen. Okazuje się, że tym razem lepszą niż poprzednio.

Większe rabaty od Orlen. Pachnie to polityczną zagrywką 

Nowe informacje wskazują, że rabat na paliwo będzie większy. Jest to pstryczek w nos poprzedniej władzy. Akcja promocyjna zaczyna się od piątku 28 czerwca i będzie obowiązywać w każdy weekend (piątek, sobota i niedziela) do nocy z 1 na 2 września. W okresie promocji mamy do dyspozycji 8 tankowań na maksymalnie 50 litrów rozłożonych na konkretne miesiące po 4 tankowania w weekendy.

Orlen
Weekendowa promocja Orlen / fot.Orlen

Tym razem zniżka będzie nieco większa. Jak podaje Businessinsider rabat na Orlenie w tym roku wyniesie 35 gr na każdym zatankowanym litrze oraz 45 gr dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny). Do skorzystania z promocji będziemy potrzebować aplikacji Orlen Vitay. Konkurencja również pokazała, że można zaoferować klientom tankowanie nawet z większym rabatem w aplikacji. I chociaż promocja na Circle K była jednorazowa to podejście wielu stacji napawa optymizmem, ponieważ obniżki cen na jeden sieciówce są jak efekt domino do kolejnych obniżek u konkurentów. Czy taka rywalizacja spowoduje, że paliwo będzie znacznie tańsze? Na pewno jest to dobra droga. Warto tu również zaznaczyć, że na niektórych stacjach paliw obecne ceny po promocyjnym rabacie mogą pokazać nam na dystrybutorze paliw magiczną granicę bliską 6 złotych.

Źródło: Businessinsider  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!