Nowa wersja PlayStation App już dostępna!

Nowa wersja PlayStation App już dostępna!

Powróciła wyczekiwana przez wszystkich aplikacja, którą gracze pobrać mogą już przed premierą PS5. A wspierać ona będzie również jej poprzedniczkę – PlayStation 4!

Troszkę o apce

Znowelizowana apka firmy, będzie obsługiwać za równo graczy posiadających PS5 jak i PS4. Pozwoli ona na rozmowy między graczami oraz każdy użytkownik będzie otrzymywał najnowsze newsy dotyczące gier. Mało tego, gracz będzie mógł pobierać z niej gry na konsole obu generacji.

Nowa wersja PlayStation App już dostępna!

Szybszy dostęp do PS Store

Gracze posiadający aplikacje będą mogli cieszyć się dużo szybszym dostępem do sklepu PlayStation. Z telefonu będziemy mogli płynnie przeglądać oferty sklepu oraz kupować interesujące nas tytuły. Oprócz tego wszystkie powiadomienia o promocjach i nowościach w sklepie będą wyświetlać się nam na ekranie blokady, więc niczego nie przegapimy. Dla mnie – łowcy okazji, jest to idealna aplikacja to szybkiego wyłapywania promek. Świetna opcja.

Nowa wersja PlayStation App już dostępna!

Jestem zdecydowanie na tak!

Z poziomu aplikacji będziemy mieć możliwość również sprawnie obsługiwać konsolę. Przykładowo, zwolnimy miejsce na konsoli bezpośrednio z telefonu. Cała aplikacja ułatwi dużo spraw związanych z najnowszą konsolą, jak i z tą odrobinę od niej starszą. Ułatwi ona sprawdzenie kto ze znajomych jest już dostępny i chętny do wspólnej gry. Apkę będziecie mogli pobrać na iOS oraz na Androida. Nie wiem jak wy, ale ja na pewno z niej skorzystam.

Planujecie użytkować aplikację PlayStation?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!