Nowa zręcznościowa gra na iOS – poznajcie Sine.

Nowa zręcznościowa gra na iOS - poznajcie Sine.

Osobiście nie jestem fanem gier na telefon, oprócz tego uważam, że iOS nie ma się za bardzo czym pochwalić jeśli chodzi o dobre tytuły na zajęcie czasu. Czy tym razem będzie inaczej?

Nowa gra zręcznościowa

Drobne studio z Czech – Lonely Vertex – opublikowało niedawno swój pierwszy tytuł na iOS. W App Store możecie już znaleźć dość ciekawą grę o wdzięcznej nazwie Sine – sinus.

App Store

Troszkę więcej o grze

Gra wygląda jak typowy auto-runner jednak proponuje graczowi nowe, nietypowe rozwiązania. Podczas naszej rozgrywki sterujemy sinusoidą, której ze względu na przeszkody napotykane w różnych światach, musimy zmieniać kształt oraz częstotliwość. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie jak na tak popularny typ gier jakim jest właśnie auto-runner. Bardzo cieszy, że firmy zaczęły interesować się poprawianiem jakości gier na iOS. Ten niekonwencjonalny styl gry na pewno przyciągnie wielu zwolenników – a matematyków już 100-procentowo.

Koszta?

Jak wiadomo im lepsza gra na telefon, tym mniejsze szanse, że złapiemy ją za darmo. Tak też jest z Sine. Tytuł aktualnie na App Store kosztuje 13.99zł co i tak nie jest sporą ceną. Zaznaczmy, że jest to tytuł premium, gdzie nie pojawią nam się żadne reklamy i inne przeszkadzajki. Oprócz tego, w grze nie występują żadne mikropłatności, co wyrównuje szanse wszystkich graczy. Uważam, mimo iż gry na telefon nie przyciągają mojej uwagi, że akurat ten tytuł może być warty zakupu.

A Wy, co myślicie o nowej grze studia Lonely Vertex?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!