Nowe AirPodsy Pro mogą zostać zaprezentowane dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku

Nowe AirPodsy Pro mogą zostać zaprezentowane dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku

Tak naprawdę bezprzewodowe słuchawki Apple cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Tym samym nikogo nie powinien dziwić fakt, że gigant z Cupertino pracuje nad kolejnymi generacjami tych urządzeń. Wszystko wskazuje jednak na to, że na nowe AirPodsy Pro będziemy musieli poczekać dłuższą chwilę.

Co wiemy o nowych AirPods Pro?

Już w lutym tego roku w sieci pojawiły się pierwsze plotki mówiące, że Apple pracuje nad tańszą wersją słuchawek AirPods Pro. Oczywiście na rynku dostępne są dwie generacje AirPodsów, a co za tym idzie wydawało się, że nie ma to większego sensu. Następne doniesienia mówiły, że gigant z Cupertino chce stworzyć słuchawki, które będą przeznaczone przede wszystkim dla osób aktywnych i tym właśnie miały być tańsze AirPodsy Pro. Informacja ta nie została jednak w jakikolwiek sposób potwierdzona przez samo Apple. Oczywiście istnieje szansa, że nowe AirPodsy Pro najzwyczajniej w świecie zastąpią standardowe AirPodsy i fani giganta z Cupertino będą mieli do wyboru dwa wariantu słuchawek z “Pro” w nazwie.

Nowe AirPodsy Pro mogą zostać zaprezentowane dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku
Apple AirPods Pro

Według informacji, do których udało się dotrzeć redaktorom DigiTimes wszystko wskazuje na to, że słuchawki te nie zadebiutują, jak wcześniej mówiono, na początku drugiej połowy tego roku. Ciężko powiedzieć co jest powodem opóźnień, ale najprawdopodobniej premiera nowych AirPodsów Pro odbędzie się dopiero pod koniec 2020 roku lub nawet na początku 2021 roku.

Zobacz także: Apple może nadal pracować nad swoją ładowarką bezprzewodową AirPower

To jednak nie oznacza, że w najbliższym czasie nie pojawi się kolejna wersja standardowych AirPodsów. Plotki mówią o premierze tego akcesorium już w maju, ale na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli jeszcze poczekać. Niemniej jednak miejmy nadzieję, że Apple faktycznie pracuje nad nowymi urządzeniami, które podbiją serca fanów marki na całym świecie. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajdują się Apple AirPods Pro.

Co myślicie o słuchawkach Apple? Korzystacie z AirPods lub AirPods Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!