MEIZU 21 oraz MEIZU 21 Pro będą bardzo atrakcyjnymi flagowcami! Nowe informacje na ich temat pojawiły się w sieci

MEIZU 21 ujawnia częściową specyfikację techniczną
fot. producenta

Firma MEIZU od czasu do czasu wprowadza do swojego portfolio nowe modele, które na tle konkurencji mogą pochwalić się przede wszystkim atrakcyjnym i minimalistycznym designem. Tak się składa, że producent oficjalnie potwierdził już kilka informacji na temat MEIZU 21 i MEIZU 21 Pro, czyli flagowych propozycji na 2023 rok.

Czym zaskoczą nadchodzące modele MEIZU 21?

Jak już wspomniałem, nowości marki będą mogły przede wszystkim pochwalić się bardzo cienkim podbródkiem w dolnej części ekranu, który według plotek będzie mierzył zaledwie 1.74 mm. Udostępnione grafiki pokazują jednak, że ramki z każdej ze stron będą bardzo cienkie, dzięki czemu smartfon będzie się prezentować naprawdę atrakcyjnie.

Jeśli chodzi natomiast o parametry techniczne, to smartfon oferować ma 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED produkcji Samsunga z bardzo małym otworem na kamerkę do selfie i rozmów wideo. Zarówno MEIZU 21, jak i MEIZU 21 Pro będą zasilane przez procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, który wykonany jest w 4 nm procesie technologicznym i składa się z jednego rdzenia Cortex-X4 o taktowaniu 3.25 GHz, trzech rdzeni Cortex-X4 o taktowaniu 2.85 GHz, czterech rdzeni Cortex-A720 o taktowaniu 2.0 GHz oraz układu graficznego Immortalis-G720 MC12.

MEIZU 21 oraz MEIZU 21 Pro
fot. producenta

MEIZU 21 będzie prawdopodobnie wyposażony w 50 Mpx aparat główny z OIS oraz teleobiektyw o nieznanych na ten moment parametrach. Obiektywy mają być ulokowane na tylnym panelu pionowo, a ponadto znaleźć się ma na pleckach miejsce dla pierścieniowej lampy błyskowej LED.

Oczekuje się, że MEIZU 21 będzie czerpać energię z akumulatora o pojemności 4800 mAh z ładowaniem przewodowym o mocy 80 W, natomiast MEIZU 21 Pro oferować może baterię o pojemności 5020 mAh z technologią szybkiego ładowania przewodowego o mocy 80 W i bezprzewodowego o mocy 50 W.

Co ciekawe, MEIZU rozpoczęło już wstępne rezerwacje modelu 21, za który aktualnie należy wpłacić minimalny depozyt w wysokości zaledwie 1 juana. Producent pochwalił się również, że ponad 100 000 użytkowników dokonało już wstępnej rezerwacji smartfona.

Na ten moment producent nie ujawnia więcej szczegółów o swoich flagowych modelach.

Źródło: Gizmochina

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!