Nowe informacje o OnePlus Bullets Wireless Z pojawiły się w sieci

oneplus 7t pro mclaren edition aparat główny

Konferencja firmy OnePlus zaplanowana jest na 14 kwietnia. To właśnie wtedy zostaną zaprezentowane światu nowe smartfony, ale nie będą to jedyne nowości chińskiego producenta. Już wcześniej słyszeliśmy o OnePlus Bullets Wireless Z, a teraz w sieci pojawiły się kolejne informacje na ich temat. Czy jest na co czekać?

OnePlus Bullets Wireless Z

Pierwsze plotki mówiły o tym, że nowe słuchawki chińskiego producenta będą słuchawkami TWS. Niestety, ale możemy być wręcz pewni, że tak nie będzie. OnePlus po raz kolejny postawi na dokanałówki, które będą połączone pojedynczym przewodem. Oczywiście będą to słuchawki bezprzewodowe, ale musimy pamiętać o tym, że to właśnie TWS cieszą się największą popularnością. OnePlus Bullets Wireless Z trafią na rynek w czterech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej, niebieskiej oraz zielonej. Całość ma działać na jednym ładowaniu przez aż 20 godzin. Dla porównania OnePlus Bullets Wireless 2 działały przez maksymalnie 14 godzin, a co za tym idzie w tej kwestii będziemy mogli mówić o sporym kroku w przód.

Nowe informacje o OnePlus Bullets Wireless Z pojawiły się w sieci

Dodatkowo 10 minut ładowania ma zapewnić aż 10 godzin słuchania muzyki. Brzmi dobrze, prawda? To jednak jeszcze nie wszystko. Plotki mówią także o znacznie zmniejszonym opóźnieniu pomiędzy dźwiękiem i obrazem. Niestety, ale nadal nie wiemy na jaki kodek zdecyduje się firma OnePlus, ale bardzo możliwe, że będzie to LHDC. Co więcej za pomocą fizycznego przycisku będziemy w stanie w szybki sposób przełączać się pomiędzy dwoma urządzeniami.

Zobacz także: Podsumowanie dotychczasowych przecieków na temat OnePlus 8 Pro i OnePlus 8

Przycisk ten pozwala także na wywoływanie Asystenta Google. Nie zabraknie także certyfikatu wodoodporności IP55. I tak naprawdę nowe słuchawki OnePlus Bullets Wireless Z wydają się naprawdę ciekawym sprzętem. Niemniej jednak nadal w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat ceny tego sprzętu. Miejmy nadzieję, że już niedługo dowiemy się czegoś więcej na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się OnePlus 7T Pro McLaren Edition, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o OnePlus Bullets Wireless Z? Czekacie na premierę tych słuchawek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!