Nowe plotki dotyczące Redmi K30 Pro. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Nowe plotki dotyczące Redmi K30 Pro. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Redmi K30 Pro zostanie zaprezentowany światu w marcu przyszłego roku. Smartfon ten to coś na co czeka wielu fanów chińskiego producenta, ale do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt dużo na jego temat. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Redmi K30 Pro

Niestety, ale informacje te nie pochodzą bezpośrednio od producenta z Państwa Środka. Są to jedynie plotki, a co za tym idzie musi traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak wiemy, że w każdym tego typu przecieku jest ziarno prawdy i bardzo możliwe, że tak też będzie w tym przypadku. Zacznijmy od wyglądu. Redmi K30 Pro ma do złudzenia przypominać niedawno zaprezentowany Redmi K30. I tak naprawdę nie powinno to nikogo dziwić. Redmi K20 oraz K20 Pro wyglądają identycznie i to sprawdziło się idealnie. Submarka Xiaomi nadal chce iść tą drogą i powtórzyć sukces poprzedniej generacji.

Nowe plotki dotyczące Redmi K30 Pro. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Na pleckach mają zostać umiejscowione cztery aparaty. Głównym będzie matryca o rozdzielczości 64 Mpix, a dodatkowymi obiektyw superszerokokątny 12 Mpix, teleobiektyw 20 Mpix oferujący 5-krotny bezstratny zoom optyczny oraz aparat do zdjęć typu makro o nieznanej dotąd rozdzielczości. Oczywiście na froncie nadal znajdziemy spory ekran AMOLED (nie wiemy nic na temat przekątnej wyświetlacza) o rozdzielczości FullHD+ oraz odświeżaniu na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie także czytnika linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem oraz dwóch aparatów przednich ukrytych w charakterystycznej dziurce w górnej części ekranu.

Nowe plotki dotyczące Redmi K30 Pro. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Zobacz także: Xiaomi numerem jeden na rynku wearable w trzecim kwartale 2019 roku

Za wydajność odpowiedzialny powinien być Qualcomm Snapdragon 865. Premiera zaplanowana na marzec wydaje się bardzo prawdopodobna, ponieważ już w lutym na rynek powinien trafić Xiaomi Mi 10. Jednocześnie logiczne wydaje się to, że to Xiaomi ma pokazać jako pierwsze flagowca z najnowszym procesorem amerykańskiego giganta. I chociaż cena Redmi K30 Pro nadal pozostaje tajemnicą to mam nadzieję, że smartfon ten prędzej czy później trafi także na rynki Starego Kontynentu. Przyznam szczerze, że liczę na to, że przy premierze Redmi K30 Pro chiński producent czymś nas zaskoczy. Jeśli wygląd faktycznie będzie identyczny jak w przypadku Redmi K30, a zmiany zobaczymy jedynie w specyfikacji to bez wątpienia nie będzie jakiegokolwiek efektu “wow”. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje!

Czego oczekujecie po Redmi K30 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!