Nowe RedmiBook 13 trafią do sprzedaży w Chinach już 12 grudnia

RedmiBook 14 Pro

Odkąd Redmi stało się osobną marką radzi sobie wręcz doskonale. Firma ta skupia się już nie tylko na smartfonach, a także na akcesoriach czy laptopach. Niedawno producent z Państwa Środka zaprezentował nam nowe modele z serii RedmiBook 14. Teraz przyszedł czas na warianty w ekranami o przekątnej 13 cali!

Nowe RedmiBooki na horyzoncie

Co ciekawe nowe laptopy submarki Xiaomi nie zostały jeszcze zaprezentowane światu, a już można je zarezerwować w chińskim sklepie JD.com. Oczywiście rezerwacji mogą dokonać jedynie mieszkańcy samego Państwa Środka, a wysyłka do innych krajów nie jest możliwa. Kiedy zatem możemy spodziewać się premiery nowych RedmiBooków? Bardzo możliwą datę prezentacji tych sprzętów wydaje się 10 grudnia tego roku. To właśnie tego dnia swoją premierę będzie mieć Redmi K30, a chiński producent przyzwyczaił nas do tego, że podczas dużych konferencji prezentuje wiele urządzeń i bardzo często z całkowicie innych kategorii.

Nowe RedmiBook 13 trafią do sprzedaży w Chinach już 12 grudnia
Plakat zapowiadający rozpoczęcie sprzedaży RedmiBook 13

I tak może być i w tym przypadku. Rozpoczęcie sprzedaży dwa dni po oficjalnej premierze także jest realne. Jednocześnie nie chce mi się wierzyć w to, że Redmi zorganizuje kolejną konferencję w przeciągi kilku najbliższych dni i pokaże nam osobno Redmi K30 oraz osobno nowe RedmiBooki. Na JD.com pojawiła się opcja rezerwacji dwóch wersji nowych laptopów submarki Xiaomi. Oba mają otrzymać ekrany o przekątnych 13 cali, ale ich pełna specyfikacja pozostaje tajemnicą. Biorąc pod uwagę ostatnią premierę RedmiBook 14 Ryzen Edition nie możemy być nawet pewni jaki procesor otrzymają nadchodzące nowości chińskiego producenta.

Zobacz także: W sieci pojawiły się plakaty zdradzające wygląd Redmi K30!

Jedno jest pewne – submarka Xiaomi będzie chciała po raz kolejny zaskoczyć świat rewelacyjnym stosunkiem ceny do możliwości. Czy to się uda? Bardzo możliwe. Mniejsze laptopy cieszą się sporą popularnością, a co za tym idzie RedmiBook 13 może okazać się prawdziwym hitem sprzedażowym. Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie pełnej specyfikacji oraz cen!

Na zdjęciu głównym znajduje się RedmiBook 14 Pro.

Co myślicie o laptopach Xiaomi i Redmi? Czekacie na premierę RedmiBooka 13? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!