Nowe rzeczy od Xiaomi – Mi Air Purifier 3H oraz dwie walizki!

walizki xiaomi bokiem

Przy okazji wczorajszej konferencji, Xiaomi zaprezentowało nie tylko nowe smartfony. Oprócz nich, chiński gigant pokazał inne sprzęty użytku codziennego, które przybliżę wam w tym wpisie. Bez zbędnego przedłużania, zaczynajmy!

Nowy oczyszczacz powietrza – Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Aktualnie chińska firma oferuje w naszym kraju dwa oczyszczacze, przyszła jednak kolej na następne urządzenie tego typu. Jest to następca modelu 2H, pozycjonowany jednak niżej niż model Pro. Czym cechuje się Xiaomi Mi Purifier 3H?

mi air purifier 3h

Ta wolnostojąca skrzynka ma za zadanie umożliwić nam oddychanie świeższym i czystszym powietrzem w naszym mieszkaniu. Uważam, że to ważne, by dbać o ten aspekt, albowiem dziś powietrze, szczególnie w miastach, jest coraz gorszej jakości. By zadbać o nas układ oddechowy, Xiaomi zastosowało tu filtr HEPA, podobny do tych obecnych w odkurzaczach. W teorii ma on wyłapywać do 99,97% zanieczyszczeń. W praktyce oznacza to, że wyłapie on różne pyłki, drobne fragmenty sierści, unoszącą się w powietrzu pleśń, czy też niektóre opary. Świetna sprawa dla alergików!

Dwa nowe smartfony Xiaomi oficjalnie w Polsce!

Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest lepszy od poprzednika pod względem wydajności. Jest w stanie dostarczyć aż 380 m³ oczyszczonego powietrza na godzinę. Nie jest to jednak wartość stała, albowiem oczyszczacz ten potrafi regulować swoją prędkość działania. Ponadto możemy sterować nim z poziomu ekranu OLED, ale nie tylko. Możemy kontrolować Xiaomi Mi Air Purifier 3H ze smartfonów z aplikacją Mi Home lub przy pomocy asystentów głosowych – Asystenta Google i Amazon Alexa. Cena w Polsce to 699 zł, a regularna sprzedaż ma ruszyć na początku grudnia.

Oprócz tego – dwie walizki!

Xiaomi wypuściło przy okazji swojej konferencji w Warszawie dwie walizki. Jedna to model budżetowy, druga jest nieco droższa. Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” to ten droższy model. Została ona wykonana ze stopu aluminium i magnezu. Oczywiście ma obrotowe kółka, wysuwaną rączkę oraz dwa zamki z zabezpieczeniem TSA. Cena tej walizki to 899 zł.

walizka xiaomi metal 20

Druga walizka, Xiaomi Luggage Classic 20”, jest tańsza. Kosztuje 299 zł, jest stworzona z plastiku. Nie ma się co rozwodzić, walizka jak walizka, jednak od Xiaomi!

Nowe rzeczy od Xiaomi – Mi Air Purifier 3H oraz dwie walizki!

Czaicie się na którąś nowość od Xiaomi? Napiszcie w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!