Nowe słuchawki Huawei na horyzoncie!

Nowe słuchawki Huawei na horyzoncie!

Huawei w swojej ofercie ma nie tylko smartfony, ale też różnego rodzaju akcesoria. Wśród nich możemy znaleźć chociażby bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 3. Już niedługo w ich ofercie ma pojawić się kolejne takie urządzenie!

Już niedługo Huawei zaprezentuje NovaBuds

Według zgłoszenia, które niedawno wpłynęło do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej, chiński gigant, Huawei, niedługo chce pokazać światu swoje nowe słuchawki. Mają się one nazywać Huawei NovaBuds, zapewne będą w formie słuchawek bezprzewodowych TWS, które ostatnio nabierają coraz większej popularności. Nic dziwnego, zapewniają o wiele większą wygodę, a aktualnie możemy znaleźć wiele ciekawych modeli już za kwotę poniżej 100 zł. To sprawia, że wiele osób porzuca tradycyjne słuchawki na rzecz właśnie tych pozbawionych wszelakich przewodów. Wracając jednak do Huawei NovaBuds, nie są nam znane żadne dane techniczne dotyczące tego sprzętu. To jednak z pewnością kwestia paru tygodni, a poznamy nieco więcej informacji na ich temat.

Huawei NovaBuds certyfikacja

Warto przeczytać: Huawei Mate Xs z szybkim ładowaniem 65W! Certyfikacja potwierdza, że jego premiera jest blisko…

Niedawno pojawiła się także informacja, że producent ten chce stworzyć nową submarkę, Nova. Miałaby zajmować się wypuszczaniem na rynek przystępnych cenowo różnego rodzaju akcesoriów, w tym także słuchawek. To coś w stylu takiego dobrze nam wszystkim znanego Redmi. Jak widać jednak, na razie jest to tylko plan na przyszłość bądź po prostu fałszywa informacja. W końcu, we wniosku patentowym widzimy nazwę, która nie sugeruje raczej, by miała to być propozycja od takowej submarki. Nic też nie wskazuje na to, by słuchawki te miały być budżetowe, przynajmniej na razie. Też nie do końca rozumiem, czemu np. nie mogliby tego zrobić z istniejącą już ich submarką, Honor. Najwidoczniej jest ku temu jakiś powód, którego po prostu nie znam. Jestem ciekaw, jak dalej rozwinie się ta sytuacja i czy faktycznie Nova już niedługo nie będzie tylko serią niezłych smartfonów tego producenta.

A Wy, jak myślicie, czy faktycznie powstanie nowa submarka Huawei?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!