Nowe smartfony na liście urządzeń obsługujących HDR na Netflixie

netflix logo

Netflix jest teraz zbawieniem dla wielu osób podczas siedzenia w domu. Niestety, ze względu na obciążenie sieci na naszym kontynencie, musieli obniżyć jakość streamowanego obrazu. To jednak nie przeszkodziło w tym, by dodać kolejne urządzenia na listę tych, które mogą korzystać z trybu HDR!

Oficjalnie sześć nowych urządzeń współgra z HDR na Netflixie

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię spędzać ten czas przymusowego siedzenia w domu na Netflixie. Zawsze znajdę tam jakiś interesujący serial. Najczęściej oglądam seriale na telefonie wygodnie leżąc w łóżku. Myślę, że wiele osób podobnie robi, przecież nigdzie nie jest tak wygodnie jak we własnym łóżku, prawda? Oficjalnie do listy smartfonów z obsługą HDR na tej platformie dołączyło kilka nowych urządzeń.

Zobacz także: Do sieci wyciekła lista smartfonów Xiaomi, które zostaną zaprezentowane w tym roku!

Po tym, jak po krótkim czasie zostały z niej usunięte, powracają tam takie urządzenia jak Google Pixel 4 oraz Google Pixel 4 XL. Ciekawe, że ma to miejsce tyle czasu po ich premierze. Podobnie w sumie ma się kwestia smartfonów OnePlus 7T i jego nieco mocniejszego brata, OnePlus 7T Pro. Minęło dość dużo czasu od ich premiery. Ba, nawet pojawił się pierwsze plotki na temat ich następców.

Bardzo szybko natomiast pojawiły się smartfony Oppo Find X2 i Find X2. Jestem nieco zdziwiony, bowiem moim zdaniem popularniejsze są jednak te wcześniej wymienione urządzenia, a jednak to właśnie ich właściciele musieli czekać najdłużej. Jedno jest jednak pewne, lepiej późno niż wcale.

Korzystacie z Netlfixa? Jakie są Wasze ulubione seriale? Piszcie w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!