Nowe wideorejestratory marki NAVITEL już dostępne w x-kom

navitel
Modele R5, R6 i R10

Zapewne wielu z Was kojarzy markę NAVITEL odpowiedzialną za produkcję między innymi wideorejestratorów, które to stają się coraz popularniejsze. W sklepach sieci x-kom właśnie pojawiły się modele R2, R3, R5, R6, R9, R10 i RC2 DUAL, czyli nowości firmy NAVITEL.

Wideorejestratory marki NAVITEL

Nowości jest całkiem sporo, więc zacznijmy od początku. Kamery Navitel R2 i Navitel R3 zostały wyposażone w sensor optyczny GC2053 z obsługą night vision, dzięki czemu filmy mają pozostać wyraźne nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. Kąt widzenia w obu urządzeniach wynosi 140°. Materiały nagrywane są w jakości Full HD w 30 klatkach na sekundę i zapisywane na karcie pamięci o pojemności do 64 GB. Wygodne mocowanie na przyssawkę umożliwia korzystanie z wideorejestratorów w dowolnym aucie. Navitel R3 wzbogacono o moduł GPS, cyfrowy prędkościomierz oraz informacje o fotoradarach.

navitel
Modele R2 i R3

Navitel R5 wyposażono w sensor Sony 307 (night vision), a szeroki kąt nagrywania 170° umożliwia zarejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na drodze przed pojazdem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem. W modelu R6 natomiast podniesiono rozdzielczość do 2560 x 1440, czyli 2K. W urządzenie wbudowano również dwie baterie, dzięki czemu nagrywanie jest możliwe nawet bez dostępu do zasilania. Wideorejestrator obsługuje karty pamięci do 256 gigabajtów.

navitel
Modele R5, R6 i R10

Producent zastosował w wideorejestratorze Navitel R9 sensor optyczny SONY STARVIS z technologią night vision, GPS oraz moduł Wi-Fi. Zestaw uwzględnia kamerę cofania, co przyda się podczas jazdy, cofania i parkowania auta. Wideorejestrator Navitel R10 charakteryzuje się ciekawym designem oraz został wyposażony w szklaną soczewkę, moduł GPS, Wi-Fi z możliwością korzystania z dedykowanej aplikacji na smartfon oraz uchwyt magnetyczny.

Nowe wideorejestratory marki NAVITEL już dostępne w x-kom
Modele R9 i RC2 DUAL

Na koniec wspomnijmy jeszcze o modelu RC2 DUAL, który rejestruje filmy w jakości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia obiektywu to 140°. Model został wyposażony w dodatkową kamerę tylną. Nagrania zapisywane są w formacie MOV na karcie pamięci o pojemności do 64 GB. Ceny urządzeń są całkiem przystępne, bowiem najtańszy model kosztuje zaledwie 165 złotych, natomiast najdroższy 499 PLN.

Jak Wam się podobają wideorejestratory marki NAVITEL? Dajcie znać w komentarzu!

Sprawdź nowe kamery Navitel w x-kom

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!