Nowy budżetowiec Realme z certyfikacją Bluetooth SIG

Nowy budżetowiec Realme z certyfikacją Bluetooth SIG

Początek lutego przyniósł nam premierę nowego budżetowca firmy Realme. Mowa oczywiście o modelu oznaczonym jako C3, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo na rynek może trafić kolejny tani smartfon tego producenta. Sprzęt ten otrzymał już nawet certyfikat Bluetooth SIG!

Tajemniczy budżetowiec Realme

Nadchodząca nowość chińskiego producenta otrzymała właśnie certyfikację Bluetooth SIG. Tak naprawdę smartfon ten zdobył już wszystkie wymagane dokumenty, które są potrzebne, aby sprzęt mógł trafić na chiński rynek. Oczywiście Realme pojawiło się także na Starym Kontynencie, a już niedługo wejdzie także do Polski. Ciężko powiedzieć, które z urządzeń trafią do sprzedaży w naszym kraju, ale w najbliższej przyszłości wszystko powinno stać się jasne. Certyfikacja zdradza nam także pierwsze szczegóły dotyczące specyfikacji tajemniczego budżetowca producenta z Państwa Środka.

Nowy budżetowiec Realme z certyfikacją Bluetooth SIG

Za wydajność w modelu oznaczonym nazwą kodową RMX2020 odpowiedzialny będzie MediaTek Helio X20. Procesor ten został zaprezentowany światu już jakieś trzy lata temu i w dzisiejszych czasach bez wątpienia nie będzie zachwycać wydajnością. Jednostka ta powinna być wspierana przez 2 GB lub 3 GB RAM-u. Na pliki użytkownika może zostać przeznaczone 32 GB pamięci wewnętrznej, ale nie powinno zabraknąć także wsparcia dla kart pamięci microSD. Na froncie nowości Realme znajdziemy ekran o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości FullHD+. Zdjęcia typu selfie będą wykonywane przy pomocy pojedynczego aparatu 5 Mpix.

Zobacz także: Budżetowy Realme C3 oficjalnie zadebiutował na rynku!

Na pleckach natomiast znajdziemy trzy oczka. Głównym będzie aparat 12 Mpix, a dodatkowymi obiektyw do zdjęć typu makro 2 Mpix oraz obiektyw 2 Mpix odpowiedzialny za rozmycie tła w trybie portretowym. Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh. Możliwe, że nadchodząca nowość Realme będzie nowym urządzeniem z serii C3, ale nie możemy tego stwierdzić ze stuprocentową pewnością. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Realme C3.

Co myślicie o nadchodzącej nowości Realme? Czekacie na wprowadzenie urządzeń tego producenta na polski rynek? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!