Nowy model Redmi TV trafi na rynek już jutro!

Redmi TV

Redmi na jutrzejszą konferencję przygotowało prawdziwy ogrom nowości. Wśród nich znajdziemy oczywiście Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition czy RedmiBook 14, a teraz w sieci pojawiły się informacje na temat nowego telewizora submarki Xiaomi. Co wiemy na jego temat?

Czym będzie nowy telewizor Redmi?

Tak naprawdę to właśnie Redmi TV jest największą zagadką jutrzejszej konferencji. Wprawdzie plakat zapowiadający premierę tego urządzenia został opublikowany w serwisie Weibo przez samego dyrektora generalnego, ale Lu Weibing tym razem nie ujawnił jakichkolwiek szczegółów dotyczących specyfikacji. Co więcej z racji tego, że zapowiedź premiery pojawiła się dopiero dzisiaj nie wiemy nic na temat tego czym będzie się wyróżniać nowy telewizor submarki Xiaomi. Oczywiście to nie pierwszy sprzęt tego typu w portfolio Redmi.

Nowy model Redmi TV trafi na rynek już jutro!

W zeszłym roku zobaczyliśmy Redmi TV o przekątnej aż 70 cali. Telewizor ten oferował świetny stosunek ceny do możliwości i tak jak Mi TV cieszył się wręcz gigantyczną popularnością w samych Chinach. Patrząc na plakat po raz kolejny możemy spodziewać się premiery sporego urządzenia, które będzie miało oczarować użytkownika niesamowitą jakością wyświetlanego obrazu. Jednocześnie nie spodziewałbym się tego, że Redmi TV zadebiutuje na rynku globalnym.

Zobacz także: Xiaomi Mi TV w końcu pojawią się w sprzedaży w naszym kraju

Wprawdzie Mi TV pojawiło się już jakiś czas temu na Starym Kontynencie, a co więcej już niedługo zadebiutuje także w naszym kraju to mam wrażenie, że Redmi skupia się przede wszystkim na rynku Chin oraz Indii. Oczywiście smartfony czy akcesoria submarki Xiaomi pojawiają się w sprzedaży także w Polsce, ale na telewizory możemy poczekać jeszcze dłuższą chwilę. Niemniej jednak dopiero jutro dowiemy się czym dokładnie będzie nowy Redmi TV oraz poznamy cenę tego sprzętu. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się zeszłoroczny model Redmi TV.

Co myślicie o telewizorach Xiaomi oraz Redmi? Czekacie na wprowadzenie tych urządzeń do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!