Xiaomi Mi TV w końcu pojawią się w sprzedaży w naszym kraju

oneplus tv q1 pro stolik android tv
Android TV Q1 Pro

Myślę, że na ten moment fani marki wyczekiwali od bardzo długiego czasu. Odkąd Xiaomi oficjalnie pojawiło się w naszym kraju słyszeliśmy zapewnienia, że Mi TV już niedługo trafią na rynek. Teraz możemy być pewni, że premiera jest naprawdę blisko!

Xiaomi Mi TV

Najbliższa konferencja chińskiego producenta w naszym kraju zaplanowana jest na 31 marca na godzinę 18.00. Tego dnia oczywiście zobaczymy przede wszystkim polskie ceny Mi 10 oraz Mi 10 Pro czyli tegorocznych flagowców. I tak jak wspominałem już wcześniej – nowe smartfony najprawdopodobniej nie będą jedyną nowością. Sam liczę na kolejną generację inteligentnego odkurzacza, ale wszystko wskazuje na to, że Xiaomi będzie nas chciało zaskoczyć także telewizorami. Mi TV już jakiś czas temu pojawiły się w wybranych krajach Starego Kontynentu. Urządzenia te cieszą się wręcz gigantyczną popularnością w samych Chinach i bardzo możliwe, że podobnie sytuacja będzie wyglądać w naszym kraju.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/photos/a.222144351535727/920013998415422/?type=1&theater

Nie zdziwiłbym się jakby w Polsce pojawiły się dokładnie te same modele telewizorów co w Hiszpanii. Tam znajdziemy trzy Mi TV, które różnią się oczywiście zarówno przekątną wyświetlacza jak i specyfikacją. Podstawowy model, Mi TV 4A, oferuje matrycę o przekątnej 32 cali, rozdzielczości HD (1366 x 768 pikseli) oraz odświeżaniu na poziomie 60 Hz. Jest to bez wątpienia sprzęt dla osób szukających czegoś naprawdę taniego. Cena urządzenia została bowiem ustalona na poziomie 179 euro czyli około 820 zł.

Zobacz także: Xiaomi Mi TV 4A: recenzja 43-calowego telewizora Xiaomi

Mi TV 4S otrzymał natomiast ekran o przekątnej 43 cali oraz rozdzielczości 4K z pełnym wsparciem dla HDR. Model ten oczywiście jest droższy, a dokładniej kosztuje 349 euro czyli około 1600 zł. Największym urządzeniem z tej serii jest Mi TV 4S o przekątnej 55 cali. Sprzęt ten został wyceniony na 449 euro co daje nam około 2050 zł. Myślę, że ceny w naszym kraju mogą być bardzo podobne do tych, które obowiązują w Hiszpanii. Pozostaje nam czekać na oficjalną premierę!

Co myślicie o Mi TV? Czekacie na wprowadzenie telewizorów Xiaomi do naszego kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!