Nowy smartfon OPPO pojawił się w TENAA

oppo find x (8)

Jak zapewne wiecie, OPPO pracuje aktualnie nad dwoma smartfonami z serii Reno3, a dokładnie modelem Reno3 5G oraz Reno3 Pro 5G, które na rynku mają zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, tj. 26 grudnia. Producent prawdopodobnie pracuje także nad innym smartfonem, który właśnie pojawił się chińskiej bazie certyfikacyjnej TENAA. Oto, co wiemy o tym urządzeniu. 

Nowy smartfon OPPO?

Model o oznaczeniu kodowym PDBM00 należeć będzie prawdopodobnie do średniej półki cenowej. Smartfon OPPO, który pojawił się w TENAA został wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz z wycięciem w kształcie kropli wody. Na ten moment nie znamy rozdzielczości zastosowanego ekranu oraz technologii, w której zostanie wykonany. Na tylnym panelu, w lewym górnym rogu możemy zauważyć pionowo ułożone trzy obiektywy z lampą doświetlającą LED. Nieco niżej został ulokowany natomiast czytnik linii papilarnych.Jeśli chodzi o rozmieszczenie przycisków, to na prawej krawędzi widoczny jest włącznik, a na lewej – przycisk do regulacji głośności. 

Zobacz także: OPPO Find X2 zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku

Akumulator w tym modelu ma mieć pojemność 4230 mAh, a całość prawdopodobnie będzie cechować się wymiarami 163,9×75,5×8,3 mm. TENAA ujawnia również, że smartfon może obsługiwać dwie karty SIM z łącznością LTE. Możemy się domyślać, że omawiany smartfon należeć będzie do serii A. W najbliższych tygodniach powinniśmy poznać więcej informacji o nadchodzącym średniaku OPPO.  

Co uważacie o tym modelu? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!