Nubia prezentuje nowe logo oraz przedstawia plany na przyszłość

Nubia prezentuje nowe logo oraz przedstawia plany na przyszłość

Kojarzycie firmę Nubia? Submarka ZTE, o której ostatnio nie słyszeliśmy zbyt wiele, postanowiła odświeżyć swoje logo oraz zaprezentować światu plany na nadchodzące miesiące. Co ciekawe firma ta już niedługo będzie skupiać się nie tylko na produkcji smartfonów, ale także innych urządzeń!

Nubia chce w końcu nawiązać walkę z konkurencją

Korzystaliście kiedykolwiek ze smartfonów Nubia? W moje ręce trafiło kilka urządzeń tego producenta zarówno jako submarka ZTE oraz jako Archos, który tak naprawdę jedynie zmieniał logo na samym telefonie. I głównym problemem tych sprzętów było bez wątpienia oprogramowanie w wersji globalnej. Bez wątpienia problemów tych nie rozwiąże zmiana logo, ale liczę na to, że Nubia przejdzie od słów do czynów i faktycznie zaprezentuje światu smartfony, które będą mogły konkurować z urządzeniami dużo bardziej znanych firm.

Producent z Państwa Środka, jak już wspominałem wcześniej, postanowił zmienić swoje logo. To jest teraz zdecydowanie prostsze i łatwiejsze do odczytania dla osób, które tak naprawdę nie znają firmy Nubia. Oczywiście marka ta w samych Chinach jest rozpoznawalna przez wiele osób, ale na Starym Kontynencie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Jednak zmiana logo to nie jedyna nowość. Chińska firm chce tworzyć w przyszłości nie tylko smartfony, ale także sporą ilość inteligentnych urządzeń.

Zobacz także: Xiaomi bawi się w bycie Huawei? Tak wygląda specyfikacja Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Tym samym możemy spodziewać się zarówno sprzętów będących częścią ekosystemu związanych ze smart home jak i inteligentnych opasek czy zegarków sportowych. Co więcej Nubia chce skupiać się przede wszystkim na młodych użytkownikach. Tym samym powinniśmy zobaczyć sporo urządzeń, które będą oferować świetny stosunek ceny do możliwości. Bez wątpienia na rynek może trafiać duża ilość średniaków czy budżetowych smartfonów i liczymy na to, że pojawią się nie tylko w Państwie Środka, ale także w Europie.

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 5G.

Co myślicie o nowym logo Nubia? Czekacie na kolejne urządzenia tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!