Nubia zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka!

Nubia zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka!

Nubia znana jest przede wszystkim z produkcji smartfonów, ale producent ten ma w swojej ofercie także inteligentne zegarki. Teraz firma postanowiła udostępnić w sieci plakat, który zapowiada premierę nowego smartwacha. Co wiemy o tym urządzeniu?

Nubia Watch na horyzoncie

Premiera nowości producenta z Państwa Środka odbędzie się już 28 lipca tego roku o godzinie 19.00 lokalnego czasu. Wprawdzie Nubia nie ujawniła oficjalnie jakichkolwiek informacji na temat nowego smartwatcha, ale sam plakat zdradza nam część szczegółów. Przede wszystkim Nubia Watch zostanie wyposażony w zagięty dość mocny wyświetlacz OLED. Rozwiązanie to może wyglądać naprawdę ciekawie i zdecydowanie będzie wyróżniać się na tle konkurencyjnych sprzętów. Sama koperta ma zostać wykonana ze stali nierdzewnej w połączeniu z aluminium.

Nubia zapowiada premierę nowego inteligentnego zegarka!

Na jednej z bocznej krawędzi znajdziemy ciekawie wyglądającą miarkę. Bardzo możliwe, że chiński producent chce stworzyć sprzęt, który sprawdzi się w dosłownie każdej sytuacji, ale, przynajmniej dla mnie, tego typu miarka nie wygląda zbyt ciekawie. Dokładnie na tej samej krawędzi możemy także dostrzec okrągłą koronkę, która powinna być wykorzystywana do łatwiejszej nawigacji po menu zegarka. Nubia Watch otrzyma także gumowy pasek i bardzo możliwe, że w sprzedaży pojawią się także inne wersje kolorystyczne, które użytkownik będzie mógł wymieniać w zależności od sytuacji i własnych preferencji.

Zobacz także: Nubia Red Magic 5S zadebiutuje na rynku już za kilka dni

Niestety, ale nadal zagadką pozostaje cena oraz to, pod kontrolą jakiego systemu będzie działać Nubia Watch. Obecność Wear OS oraz NFC bez wątpienia spotkałoby się z ciepłym przyjęciem przez użytkowników ze Starego Kontynentu, ale bardzo możliwe, że Nubia będzie chciała ukryć wszystko aż do 28 lipca czyli oficjalnej premiery. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne doniesienia w tej sprawie!

Zobacz także: Recenzja Nubia Alpha – tak widzę jedną ze ścieżek rozwoju smartfonów i zegarków

Co myślicie o Nubii Watch? Czekacie na premierę tego urządzenia? Chcielibyście by nadchodząca nowość trafiła także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!