Odbierz darmowe 8 GB internetu w nju mobile! Sieć świętuje urodziny

Odbierz darmowe 8 GB internetu w nju mobile! Sieć świętuje urodziny

Sieć nju mobile świętuje swoje 8. urodziny na rynku telekomunikacyjnym. Marka wystartowała z działalnością w kwietniu 2013 roku oferując klientom usługi “bez żadnych limitów”.

Zapewne pamiętacie tę reklamę z telewizji. Tak, jest ona z 2013 roku, a ten czas tak szybko leci, że mamy już 2021 i minęło 8 lat. W tym okresie nju mobile zyskało ponad milion nowych klientów (w tym mnie). Aktualnie liczba wynosi 1,1 miliona jak podaje biuro prasowe Orange Polska.

Od 23 kwietnia do 4 maja 2021 r.oku każdy klient oferty nju na abonament oraz nju na kartę może odebrać dodatkowy bonus 8 GB ważny przez 30 dni.  Aby otrzymać bonus należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod nr 80855 o treści URODZINY. Natomiast, by sprawdzić ile pozostało gigabajtów do wykorzystania, należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod nr 80138 o treści ILE.

nju mobile zaprasza do wspólnego świętowania również na Facebooku. W dniu urodzin, czyli w niedzielę marka planuje jakąś niespodziankę na swoim fanpage. Na ten moment nie wiemy co to może być.

Jesteście abonentami nju mobile? A może polecacie bardziej inną sieć? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Orange Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!