Odświeżony RedmiBook 14 Ryzen Edition trafi na rynek razem z Redmi K30 Pro

Odświeżony RedmiBook 14 Ryzen Edition trafi na rynek razem z Redmi K30 Pro

Jutrzejsza konferencja Redmi przyniesie nam nie tylko premierę dwóch wersji flagowca submarki Xiaomi. Wszystko wskazuje na to, że chiński producent przedstawi światu także odświeżoną wersję swojego laptopa, który ma oferować jeszcze większa wydajność. Co wiemy na temat tego urządzenia?

RedmiBook 14 Ryzen Edition

Tak naprawdę informacji na temat odświeżonej wersji laptopa submarki Xiaomi nie znajdziemy zbyt wiele. Niemniej jednak chiński producent przyzwyczaił nas do tego, że na swoich konferencjach lubi prezentować cały ogrom nowości. I wszystko wskazuje na to, że sytuacja powtórzy się także w przypadku jutrzejszego wydarzenia. Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition budzą sporo emocji, ale myślę, że fani marki zainteresowani będą także odświeżoną wersją RedmiBooka 14. Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje, laptop ten otrzyma ekran o przekątnej 14 cali. Wyświetlacz ten bez wątpienia oferować będzie rozdzielczość FullHD.

Odświeżony RedmiBook 14 Ryzen Edition trafi na rynek razem z Redmi K30 Pro

Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma otrzymać także maksymalnie 16 GB RAM-u oraz dysk SSD o pojemności do 512 GB. Bardzo możliwe, że RedmiBook 14 otrzyma także drugi slot na dysk, a co za tym idzie możliwość rozbudowy przestrzeni na pliki będzie możliwa. Zeszłoroczny laptop submarki Xiaomi zadebiutował na rynku z procesorem AMD Ryzen 5 3500U oraz AMD Ryzen 7 3700U. I tak naprawdę to właśnie procesor jest największą zagadką w specyfikacji nowego RedmiBooka.

Zobacz także: Ceny Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition przestały być tajemnicą na dzień przed premierą

Z racji tego, że będzie to RedmiBook 14 Ryzen Edition oczywiście będzie to jednostka AMD. Liczymy na to, że będzie to Ryzen z serii 4000, ale tak naprawdę dowiemy się tego dopiero jutro. Bez wątpienia chiński producent będzie chciał zaskoczyć świat także ceną swojej nowości. Redmi przyzwyczaiło nas do tego, że oferuje sprzęty o świetnym stosunku ceny do możliwości. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszą konferencję!

Czekacie na premierę kolejnej generacji RedmiBooka? A może korzystaliście już z laptopów Xiaomi lub Redmi? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!